Naujienos

„BMW M8 Competition“ – štai ir jis

Kol daugelis entuziastų dar laukia progos, kada galės gyvai išvysti visiškai naują, 8 serijos „BMW“ modelio kartą, vokiškos markės inžinieriai nesnaudžia ir, panašu, jau yra paruošę labai malonią staigmeną visiems 8 serijos kupė gerbėjams – „BMW M8 Competition“.

BMW M8 Competition (2)

Interneto platybėse pasirodžiusios nuotraukos leidžia pažvelgti ne tik į 8-uko eksterjerą ir į tam tikrus dizaino elementus. Panašu, jog naujoji 8 serija buvo užfiksuota „BMW“ kompanijos darbuotojo, nes automobilį jam pavyko nufotografuoti stovintį tarp kitų, visiškai naujų „BMW“ modelių: 8 serijos kabrioleto ir 3 serijos sedano.

BMW M8 Competition (6)

„Germancarforum“ tinklapyje atsiradusių nuotraukų galime pamatyti, jog naujoji 8 serijos „BMW“ versija pasižymės gerokai agresyvesne išvaizda ir stovėsena. Gausus ir iš anglies pluošto pagamintos detalės puošia priekinį buferį, gale matyti keturi išmetimo vamzdžiai. Pažvelgę atidžiau – pamatysime, jog „M8 Competition“ dėvi 20 colių skersmens ir 275 mm pločio „Michelin“ padangas, o už jų slepiasi iš anglies pluošto ir keramikos mišinio pagaminti stabdžių diskai.

BMW M8 Competition (12)

Apie šią – „BMW M8 Competition“ versiją, žinoma nedaug. Vis dėlto, neoficialių šaltinių teigimu pati ultimatyviausia 8 serijos kupė versija turės „M5 Competition“ variklį – 4,4 litro darbinio tūrio, 8 cilindrų, 625 arklio galias ir 750 Nm sukimo momentą išvystantį agregatą.

V8 variklis taip pat turėtų būti poruojamas su daugelio išgirta „ZF“ – 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir išmaniai veikiančia „xDrive“ sistema. Teoriškai, kupė kėbulą turintis 8-ukas iki 100 km/val. turėtų įsibėgėti per 3,3 sekundės ir pasiekti maksimalų – 305 km/val. greitį.

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button