Įvairenybės

„Brabus 900“ : Brangiausias visų laikų visureigis

Galingų „Mercedes Benz“ automobilių niekuomet nebus per daug! Bent jau toks įspūdis susidaro žvelgiant į naujausius „Brabus“ kompanijos darbus, kurie pristatomi vienas po kito. 

„Brabus“ potencialiems klientams gali pasiūlyti labai plačią gamą, kurioje yra S klasės sedanas, „CLS“ universalas ar net mažytis „Smart“ hečbekas. Vis dėlto, pats raumeningiausias ir grėsmingiausias modelis „Brabus“ modelių gamoje yra štai šis „Brabus 900“ visureigis.

Brabus 900 (2)

Taip sakome dėl dviejų labai rimtų priežasčių. Nuo kurios pradėti? Pradėkime nuo malonesnės.

Pirmoji priežastis – šis visureigis turi milžiniško pajėgumo benzininį variklį. Visus keturis ratus suka 12 cilindrų, 900 arklio galių ir net 1500 Nm sukimo momentą išvystantis motoras. Nors variklis sugeba išspausti 1500 Nm sukimo momentą, tačiau „Brabus“ inžinieriai nusprendė didžiausią sukimo momentą apriboti ties 1200 Nm. Kodėl? Pavarų dėžė tiesiog nesugeba atlaikyti didesnės galios.

Brabus 900 (4)

Vis dėlto, nepaisant „smulkaus“ apribojimo, šis visureigis iki 100 km/val. įsibėgėja vos per 3,9 sekundės ir gali pasiekti 270 km/val. maksimalų greitį.

Ir dabar priėjome prie antrosios priežasties – tai yra automobilio kaina, kuri siekia 666 000 eurų! Dėl itin aukštos automobilio kainos „Brabus“ ruošiasi pagaminti tik dešimt „Brabus 900“ vienetų. Kiekvienas iš jų bus pagamintas pagal individualų užsakymą,o tai reiškia, jog daugiau nepamatysite absoliučiai identiškų „Brabus 900“ modelių.

GALERIJA

Back to top button