Naujienos

„Bugatti Veyron“ įpėdinis kainuos 2.2 mln. eurų

Karalius mirė, tegyvuoja karalius. Ilgai laukta „Bugatti Veyron“ pamaina bus pristatyta kitų metų pavasarį, Ženevos automobilių parodos metu. Tai patvirtino ne tik keletas automobilių tema rašančių žurnalų, bet ir „VAG“ koncerno vadovai, kurie naująjį modelį slepia po devyniais užraktais.

Šiuo metu žinoma, kad naujasis „Bugatti“ super-automobilis bus pakrikštytas „Chiron“ vardu. Tokiu pat vardu, kurį nešiojo 1999 metais pristatytas ekstravagantiškas koncepcinis automobilis.

3727149421236757806

„Bugatti Veyron“ įpėdinis naudos modifikuotą 8 litrų darbinio tūrio, W formos, 16 cilindrų benzininį variklį, kurio pajėgumas sieks maždaug 1100 – 1200 arklio galių. Tačiau jam kompaniją palaikys ne vienas, bet keletas elektrinių motorų, kurių pagalba bendras hibridinės jėgainės pajėgumas sieks 1500 arklio galių.

Elektriniai motorai padės ne tik padidinti benzininio variklio efektyvumą, bet ir sumažins automobilio įsibėgėjimo laiką 0 – 100 km/val. iki maždaug 2 sekundžių, o maksimalų greitį padidinti iki maždaug 450 km/val.

veyron3

Kaip ir „Porsche 918 Spyder“ ar „McLaren P1“, taip ir „Bugatti Chiron“ hibridinę jėgainę išnaudos ir tam, jog automobilis galėtų tam tikrą atstumą galėtų nuvažiuoti naudojamas tik baterijų energiją ir tokiu būdu sumažinti vidutines kuro sąnaudas iki maždaug 20 litrų 100 kilometrų.

„Bugatti Chiron“ išliks ribotos laidos modeliu. Prancūzijoje esančioje gamykloje bus pagaminta ne daugiau kaip 500 vienetų. Šį kartą „Chiron“ gamyba turėtų būti kur trumpesnė nei „Veyron“. Nors „Bugatti“ planavo pagaminti tik 450 „Veyron“ vienetų, tačiau tai padaryti jiems pavyko tik per dešimt metų.

Panašūs įrašai

Back to top button