ĮvairenybėsNaujienos

Būrys entuziastų su bekelei pritaikytais „Porsche“ įveikė 10 tūkst. kilometrų kelionę po Pietų Ameriką

„Porsche 911“ yra tiesiog puikus sportiškas kupė. Tokio kalibro automobilių pasaulyje, „911“ iki šiol laikomas universaliausiu ratuočiu šiame pasaulyje. Galbūt todėl šio modelio savininkai yra linkę leistis į įspūdingus žygius, kurie žavi visą entuziastų bendruomenę.

Šį kartą gausus būrys „Porsche“ gerbėjų, užsimanė pakeliauti po spalvingą Pietų Amerikos žemyną. Ne kaip didžioji dauguma turistų, bet kaip nuotykių ieškotojai, kurie mėgsta nuklysti tai į vieną, tai į kitą pusę, bei negalvoti, jog jų vairuojamas automobilis užstrigs smėlėtoje vietovėje.

Atsižvelgdami į priešakyje laukiančius nuotykius, visi keliauti užsimanę „Porsche“ entuziastai atliko keletą reikšmingų modifikacijų, kurių dėka visų „911“ modelių kėbulo prošvaisa išaugo. Kaip ir pravažumo galimybės.

Šioje kelionėje pagrinde dalyvavo „964“ ir „993“ kartos „Porsche 911“ automobiliai, kurie, kaip ir minėjome anksčiau, buvo specialiai pritaikyti šiai kelionei.

Pavyzdžiui, keli iš jų turėjo patobulintus 6 cilindrų variklius, kurių pajėgumas siekė 400 arklio galių. Be padidintos variklio galios, kelionei paruošti automobiliai taip pat turėjo papildomas kėbulo ir svarbiausių komponentų apsaugas, saugos lankus, didesnę pakabos eigą užtikrinančius amortizatorius.

39 dienas trukusi kelionė prasidėjo Limoje, Peru, o baigėsi Ušuajoje, Argentinoje, piečiausiame žemyno taške. Kelionės metu automobiliai ir jų ekipažai, prie kurių prisijungė pora „Cayenne“ visureigių, pamatė visus Pietų Amerikos stebuklus ir tuo pačiu susidūrė su ganėtinai rimtais išbandymais bekelėje.

Kelionės metu jie aplankė Maču Pikču, Titikakos ežerą, Atakamos dykumą ir didžiausią pasaulyje Ujūnio druskos lygumą.

Back to top button