Naujienos

„Cadillac“ atnaujino vienintelį 3 serijos BMW konkurentą

Šiuo metu vykstančioje Detroito automobilių parodoje, „General Motors“ koncernui priklausanti „Cadillac“ pristatė atnaujintą „CT5“ sedaną.

Prestižinių automobilių gamintoju savo pristatanti „Cadillac“, nors ir mėgaujasi beprecedente SUV paklausa, bendrovė nesiruošia atsisakyti klasikinių modelių su sedano kėbulo tipu. Ir vienas iš jų – atnaujintas kompaktiškas „CT5“ sedanas.

Pirmoji išskirtinė naujovė yra išorėje. Naujausia „CT5“ evoliucija pasižymi sportiškiau atrodančia išore, kurią papildė naujutėliai LED žibintai. Juose įrengtos didesnės dienos šviesos žibintų juostos su vertikaliu posūkio signalu. Automobilyje taip pat atsirado didesnės radiatoriaus grotelės su praeivių dėmesį patrauksiančia „Cadillac“ emblema.

Atnaujintas „Cadillac CT5“
Atnaujintas „Cadillac CT5“

„Cadillac“ taip pat subtiliai patobulino galinę „CT5“ dalį. Ten – moderniau atrodantys galiniai žibintai. Pirkėjai taip pat galės pasirinkti „Sport“ versiją, kurioje atsisakoma blizgaus chromo.

Gamintojas salone įdiegė įspūdingą naujovę. Iki šiol „CT5“ buvo naudojamas atgyvenęs analoginis prietaisų skydelis ir 10 colių multimedijos ekranas. Naujausiame modelyje šiuos įrenginius pakeitė 33 colių lenktas ekranas, kuris vienu metu atlieka ir prietaisų skydelio ir multimedijos funkcijas.

Automobilio gamintojas akcentuoja lengvai pritaikomą vartotojo sąsają ir puikią grafiką, pasižyminčią 9K raiška. „Cadillac“ siekdama išlaikyti prabangių automobilių gamintojos statusą, „CT5“ modelyje siūlys didžiausią komfortą teikiančių privalumų gausą. Priklausomai nuo pasirinktos įrangos, automobilyje gali būti šildomos sėdynės su aktyviu vėdinimu ir masažu. Be to, ilgų kelionių metu keleiviai gali mėgautis naršymu internete per integruotą 5G Wi-Fi ryšį.

Atnaujintas „Cadillac CT5“
Atnaujintas „Cadillac CT5“

Atnaujintą sedaną bus galima įsigyti su vienu iš dviejų benzininių variklių. Pigiausia modelio versija bus komplektuojama su 2,0 litrų, keturių cilindrų benzininiu varikliu, išvystančiu 240 arklio galių ir 349 Nm sukimo momentą.

Jeigu tokio pajėgumo kasdieninėms kelionėms neužteks, tuomet už gerokai didesnę sumą „Cadillac“ pasiūlys pasirinkti 3,0 litrų, 6 cilindrų jėgainę. Du turbokompresorius turintis motoras generuoja 340 arklio galių ir 548 Nm sukimo momentą.

Nepriklausomai nuo pasirinkto variklio, abudu standartiškai komplektuojami su 10 laipsnių automatine pavarų dėže ir galinių varančiųjų ratų pavara.

Atnaujintas Cadillac CT5

Atnaujintas modelis Jungtinėse Valstijose bus pradėtas gaminti 2024 metų pavasarį ir, tikėtina, jog prekybos salonuose pasirodys iki 2024 m. vasaros.

„Cadillac“ pristačiusi atnaujintą modelį, deja, neatskleidė automobilio kainų. Vis dėlto, atsižvelgiant į dabar prieinamą kainoraštį, pradinė „CT5“ modelio kaina prasideda nuo maždaug 35 tūkst. eurų.

Panašūs įrašai

Back to top button