Naujienos

„Chevrolet Malibu“ – automobilis, kuris galėtų tapti puikia alternatyva „Volkswagen Passat“

„Chevrolet“ yra vienas didžiausių ir populiariausių automobilių gamintojų Jungtinėse Valstijose. Įžengus į šios markės atstovybę anapus Atlanto, Jūs galėtumėte išsirinkti iš beveik 20 skirtingų modelių. Tuo tarpu Europoje, situacija yra šiek tiek sudėtingesnė. 

Europoje šiuo metu galima įsigyti tik du „Chevrolet“ modelius. Tai – „Chevrolet Camaro“ ir „Chevrolet Corvette“. Apie kitus šios kompanijos modelius galite pamiršti, nebent turite labai daug kantrybės ir galite palaukti, kol iš Jungtinių Valstijų parplauks norimas modelis. Jeigu esate vienas iš tokių, susipažinkite su „Chevrolet Malibu“ – naujos kartos vidutinės klasės sedanu, kuris oficialiai bus pristatytas Niujorko automobilių parodoje.

Visiškai naujas modelis už savo pirmtaką yra 58 milimetrais ilgesnis, pasižymi 91 milimetrų ilgesne ratų baze ir sveria 136 kilogramais mažiau negu prieš tai gamintas modelis. Tačiau pastebimiausias pasikeitimas – automobilio dizainas.

2107650519372979855

Naujos kartos modelis atsisakė tradicinių sedano linijų. Galinė stogo linija tapo nuožulnesnė ir dabar primena tokius automobilius kaip „Volkswagen Passat CC“ ar „Mercedes Benz CLS“.

Kaip bebūtų keista, tačiau naujas vidutinės klasės „Chevrolet“ sedanas bus komplektuojamas su pakankamai taupiais ir galingais keturių cilindrų motorais. Baziniai modeliai gaus 1.5 litro turbo-benzininį variklį, kuris išvystys 160 arklio galių ir 250 Nm sukimo momentą. Gamintojo teigimu, modelis su šiuo varikliu turėtų suvartoti 8.7 litro benzino mieste ir 6.3 litro benzino užmiestyje.

11855081861148295236

Sekantis eilėje – 2.0 litrų, keturių cilindrų turbo-benzininis agregatas išvystantis 250 arklio galių ir 350 Nm sukimo momentą. Modelis su šiuo motoru šimtui kilometrų pareikalaus 10.6 litro benzino mieste ir 7.3 litro benzino užmiestyje.

Ir paskutinė jėgainė – hibridinė. Ją sudaro 1.8 litro benzininis variklis ir du elektriniai motorai, kurių bendras pajėgumas siekia 182 arklio galias. Teoriškai, modelis su hibridine jėgaine šimtui kilometrų turėtų suvartoti 5.2 litro benzino arba tiek pat, kiek ir panašaus galingumo dyzelinis agregatas.

Kol kas nėra žinoma kiek kainuos šis modelis, tačiau jo kaina neturėtų viršyti 22 tūkst. dolerių arba maždaug 20 tūkst. eurų.

[nqspoll id=”157″]

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button