Naujienos

„Chrysler Pacifica“ : Šeimovėžių tėvas į sceną sugrįžo su trenksmu

Sukurti visiškai naują automobilį pakankamai lengva, tačiau sukurti geresnį, populiaraus modelio įpėdinį – viena sunkiausių užduočių.

„Volkswagen“ puikiai žino kokį didžiulį spaudimą jaučia inžinieriai, kurdami naujos kartos „Golf“ ar „Passat“modelius, tad dabar įsivaizduokite kokį didžiulį spaudimą jautė „Chrysler“ kompanijos darbuotojai, kuriems buvo liepta sukurti visiškai naują „Voyager“ vienatūrio pamainą.

Chrysler Pacifica (72)

„Renault“ buvo pirmoji kompanija sukūrusi vienatūrį Europoje, o „Chrysler“ buvo pirmoji kompanija, kuri sukūrė pirmąjį vienatūrį pasaulyje. 

Detroite prasidėjusioje automobilių parodoje, vienas populiariausių gamintojų JAV – „Chrysler“, pristatė ilgai lauktą „Voyager“ pamainą, kuri pasikeitė ne tik vizualiai. Nuo šiol „Voyager“ reikės vadinti „Chrysler Pacifica“.

Chrysler Pacifica (71)

Naujasis šeimovėžis buvo kuriamas atsižvelgiant į šiuolaikines tendencijas. Palyginus su senesniu modeliu, naujasis sveria 136 kilogramais mažiau. Dabar septynias vietas turintis vienatūris sveria 1964 kilogramus.

Nepaisant šiuolaikiškos išvaizdos ir iš „Chrysler 200“ atkeliavusios priekinės panelės, „Pacifica“ vis dar yra praktiškas, erdvus, ilgoms kelionėms tinkantis automobilis. 

Chrysler Pacifica (70)

Gamintojo teigimu, pašalinus visas galines sėdynes, bagažinės tūris padidėja net iki 3978 litrų. Tai vienas geriausių rodiklių klasėje.

Variklių gamoje – naujovių mažiau. Jungtinių Valstijų rinkoje šis automobilis bus siūlomas su 6 cilindrų, 290 arklio galių išvystančiu motoru. Jis bus suporuotas su devynių laipsnių automatine pavarų dėže.

Chrysler Pacifica (68)

Gamtą saugantiems pirkėjams bus skirta versija su hibridine jėgaine. „Pacifica Hybrid“ turės tokį patį 6 cilindrų benzininį variklį, tačiau dėl tam tikrų sumetimų 6 cilindrų širdis išvystys 250 arklio galių. Šis variklis veiks kartu su elektros motoru, kuris energiją siurbs iš 16 kWh galingumo baterijų.

Naudodamas tik elektros energiją, automobilis galės nuvažiuoti iki 50 kilometrų.

Chrysler Pacifica (67)

Anapus Atlanto naujasis „Chrysler“ modelis pasirodys antroje šių metų pavasarį. Visi „Chrysler Pacifica“ modeliai bus gaminami Kanadoje esančioje gamykloje.

Kad ir kaip būtų gaila, tačiau „Chrysler Pacifica“ senajame žemyne nebus pardavinėjamas.

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button