Renginiai

„Classic BMW Lietuva“ bendruomenė naująjį sezoną atidarė Kauno apylinkėse

Saulėta ir itin šilta gegužės 12-osios popietė daugeliui automobilių entuziastų buvo ypatinga. Priklausomai nuo Jūsų vairuojamo automobilio arba nuo gamintojo, kuriam turite silpnybę, gegužės 12-oji diena buvo – automaniška diena. 

Šeštadienį vienu metu vyko keletas skirtingų, entuziastams skirtų renginių, kuriuos apibėgti būtų be galo sunku. Mes gegužės 12 dieną pradėjome Kaune, kuriame vyko „Classic BMW Lietuva“ bendruomenės susitikimas ir – sezono atidarymo renginys.

Iš pradžių tik kukliai atrodantys susitikimai labai greitai evoliucionavo į kelias dešimtis automanų iš visos Lietuvos sugebančius pritraukti susibūrimus. Saulėtą šeštadienio popietę įvykęs sezono atidarymo renginys buvo ne išimtis.

Į stovėjimo aikštelę šalia Pažaislio vienuolyno susirinko kelios dešimtys skirtingų „BMW“ markės automobilių vairuotojų, kurie puikiai žino kokią išliekamąją vertę turi „E30“, „E28“, „E21“, „E24“ ar „E31“. Visi labai skirtingi, bet ir tuo pačiu panašūs – teikiantys visiškai kitokią emociją ir vairavimo malonumą negu modernūs „BMW“ analogai.

Tad daugiau neaušinkime burnos. Grožėkitės nuotraukomis.

GALERIJA (AIVARAS GRIGELEVIČIUS)

Back to top button