Parodos

„Concorso D’Eleganza Villa D’Este 2016“ : Automobilių pasaulio grietinėlė

Kiek kartų per mėnesį jūs susitinkate su bendraminčiais atsigerti kavos ar tiesiog pasivažinėti bendro naudojimo keliais? Vieną? du? O galbūt keletą kartų? Tuo tarpu „Concorso D’Eleganza Villa D’Este“ susitikimo dalyviai susitinka kartą į metus, tačiau jie tai daro ne vienerius ir ne dvejus metus. 

Pirmą kartą „Concorso D’Eleganza Villa D’Este“ susitikimai buvo surengti 1929 metais ir su įvairiomis pertraukomis vyksta iki šiol. Tai reiškia, jog „Concorso D’Eleganza Villa D’Este“ yra ne tik vienas seniausių automanams skirtų suvažiavimų. Jis taip pat yra vienas prestižiškiausių.

Concorso D'Eleganza Villa D'Este 2016 (2)

Kiekvienais metais į nuostabią lokaciją susirinkę automobilių mėgėjai, kaskart gali iš naujo susipažinti su įspūdingiausiais automobiliais, kurie buvo sukurti per pastaruosius 50 metų. Nors didžiausias dėmesys skiriamas klasikiniams automobiliams, tačiau išskirtinį dėmesį šiam renginiui demonstruoja ir automobilių gamintojai, kurie specialiai šiam suvažiavimui sukuria įspūdingai atrodantį koncepcinį modelį.

Šių metų „Concorso D’Eleganza Villa D’Este 2016“ renginio tema – „Back to the Future – The Journey Continues“. Suvažiavimo organizatoriai atsižvelgdami į „BMW“ kompanijos jubiliejų, 2016 metų suvažiavime daugiausiai dėmesio skyrė vokiškos markės kūriniams.

Concorso D'Eleganza Villa D'Este 2016 (31)

Pačiu geidžiamiausiu apdovanojimu šiemet tapo „Trofeo BMW Group“, kurį įsteigė ne bet kas kitas, o „BMW Group“ koncernas. Ironiška, tačiau šis apdovanojimas atiteko 1954 metų gamybos „Maserat A6 GCS“. Su „Pininfarina“ meistrų pagalba sukurtas automobilis yra vienas rečiausių pasaulyje. Iki šių dienų išliko tik keturis automobiliai.

„Coppa d’oro Villa d’Este“ prizas buvo įteiktas 1933 metų gamybos „Lancia Astura Serie II“ automobilio savininkui iš Olandijos, kuris šį ypatingą „Lancia“ modelį savo kolekcijoje turi vienuolika metų, tačiau „Concorso D’Eleganza Villa D’Este“ suvažiavime pasirodė tik šiemet.

Concorso D'Eleganza Villa D'Este 2016 (68)

 

„Concorso d’Eleganza“ apdovanojimas už geriausią dizainą buvo įteiktas ribotos laidos „Alfa Romeo Disco Volante Superleggera“.

Geriausiai išlaikyto automobilio apdovanojimą gavo 1961 metų gamybos „Alfa Romeo Giulietta SZ Coupe“.

GALERIJA

Nuotraukų autorius – Raphael Belly

Back to top button