• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dominykas Butvilas, vienintelis Lietuvos ralio lenktynininkas, dalyvaujantis Lenkijos ralio čempionate, šį savaitgalį iškovojo antrąją poziciją „Rajd Gdansk“ ralyje. Tai buvo vienintelis čempionato etapas, kuriame sportininkai varžėsi žvyro dangos trasose.
„Labai gerai vertinu mūsų rezultatą ir mūsų rodytą tempą. Tai buvo pirmasis ralis, kuomet lenktyniauju Škoda Fabia R5 automobiliu žvyriniuose greičio ruožuose. Privalėjome mokytis labai greitai ir prisitaikyti prie kintančios dangos. Manau, kad užduotį įvykdėme su kaupu. Sulaukėme daug dėmesio iš vietos žiniasklaidos ir sveikinimų iš konkurentų. Buvo labai gera kova. F.Nivette ir B.Bouffier neleido atsikvėpti ir privertė kovoti dėl kiekvienos sekundės.“ – pirmaisiais įspūdžiais po finišo dalinasi Dominykas Butvilas.
Visuose, išskyrus „Rajd Gdansk“, Lenkijos ralio etapuose sportininkai varžosi asfalto trasose, todėl Dominykas Butvilas sėkmingai pasinaudojo turima patirtimi žvyriniuose raliuose ir iškovojo iki šiol aukščiausią rezultatą itin konkurencingame Lenkijos ralio čempionate.
„Rajd Gdansk“ nugalėjo pirmojo etapo laimėtojas lenkas F. Nivette, nuo jo Dominykas Butvilas atsiliko 52.3 sekundės, o trečiasis likęs prancūzas B.Bouffier atsiliko 26.8 sekundės.
Trečiasis Lenkijos ralio čempionato etapas „Rajd Rzeszowski“ vyks rugpjūčio 3-5 dienomis.