• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Deividas Reynoldsas pasinaudojo antrųjų „Gold Coast 600“ lenktynių pabaigoje Jamesą Courtney ištikusia nesėkme ir iškovojo pirmąją pergalę „V8 Supercars“ karjeroje.
122-osiose lenktynėse startavęs „Rod Nash Racing“ pilotas į pirmąją poziciją pakilo po to, kai likus penkiolikai ratų iki finišo su vairo mechanizmo gedimu susidūrė iki tol pirmavęs J.Courtney iš „Holden Racing Team“.
D.Reynoldso/Deano Canto ir J.Courtney/Grego Murphyekipažai pirmavo didžiąją lenktynių dalį, o G.Murphy aplenkė D.Canto dar prieš perleidžiant bolidus pagrindinams ekipažo lenktynininkams po lenktynių viduryje vykdytų sustojimų boksuose.
Fabianas Coulthardas finišo liniją kirto antras, prieš Russellą Ingallą. Už jų sekė Jamie Whincupas, Lee Holdsworthas, Rickas Kelly, Garhas Tanderis, Craigas Lowndesas, Willas Davisonas ir Michaelas Caruso.
Markas Winterbottomas finišavo tik aštuonioliktas, nes lenktynių pradžioje pažeidė bolidą važiuodamas per aukštus trasos kraštus.