Naujienos

„Dacia Jogger“ nuo šiol bus tinkamas ir mėgstantiems stovyklauti

„Dacia“ pristato aukščiausią savo automobilių komplektacijos lygį – „Extreme“, atsakydama į lūkesčius tų, kurie ieško transporto priemonių su kuriomis galėtų laisvai keliauti, ar leistis į nuotykius gamtoje. „Extreme“ versijoms siūlomas stovyklavimo paketas ypač naudingas mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą.

„Extreme“ versijos išorės dizainas užsimena apie aktyvų laisvalaikį, o originalios automobilio apdailos medžiagos ir naujoviškos funkcijos puikiai pasiteisina savaitgalio ar atostogų kelionėse.

„Extreme“ versijos interjere vyrauja atmosferos poveikiui atsparūs ir itin lengvai valomi paviršiai, padengti tekstiline pilkos spalvos apdaila „MicroCloud“. Standartiškai „Dacia Jogger Extreme“ versija aprūpinama „Extended Grip“ sistema, kuri užtikrina optimalias pravažumo savybes. Automobilyje yra daug, specialiai „Extreme“ versijai sukurtų vario rudos spalvos apdailos elementų bei dekoratyvinių „topografinių“ motyvų.

„Dacia Jogger Extreme“ versija
„Dacia Jogger Extreme“ versija

Kiekvieną „Dacia Jogger“ komplektaciją galima papildyti specialiais „InNature“ asortimento priedais. Stovyklavimo paketas „Sleep Pack“, pirmasis „InNature“ serijos aksesuaras, derinamas su visoms 5 ir 7 vietų „Jogger“ komplektacijoms, leidžia per kelias minutes automobilio saloną paversti miegamaisiais aprtamentais. Papildomai galima įsigyti „Dacia“ palapinę talpinančią iki 3 asmenų, kuri idealiai tinka kelionėms su šeima ir draugais. „Dacia“ palapinė tvirtinama prie bagažinės dangčio, todėl žymiai padidina automobilio gyvenamąją erdvę.

Tarp priedų taip pat galima pasirinkti naktines užuolaidėles. Uždengus užuolaidėlėmis visus langus, automobilio vidus tampa nematomas iš išorės, o erdvė viduje yra jaukiai pritemdyta. Jos puikiai dera prie visų 8 automobilio langų ir bagažinės dangčio lango. Jas lengva sumontuoti ir nuimti, jos tvirtinamos langų angose. Užuolaidėles rekomenduojama naudoti tik transporto priemonei stovint.

„Dacia Jogger Extreme“ versija
„Dacia Jogger Extreme“ versija

Stovyklavimo paketą „Sleep Pack“ sudaro medinė dėžė, pritaikyta prie „Dacia Jogger“ bagažinės matmenų, kurią galima išskleisti per maždaug 2 minutes, taip suformuojant didelę dvigulę lovą su čiužiniu. Taip sukuriama labai didelė miegamoji erdvė: 190 cm ilgio, iki 130 cm pločio ir 60 cm aukščio (nuo čiužinio iki stogo).

Visiškai sulanksčius dėžę, „Jogger“ bagažinėje lieka 220 litrų tūrio erdvės jūsų mantai. Dalį paketo „Sleep Pack“ daiktadėžės laikymo vietos galima atlenkti ir panaudoti kaip stalą, prie kurio galima patogiai gaminti maistą arba dirbti su kompiuteriu. Stovyklavimo paketo „Sleep Pack“ dėžė sveria vos 50 kg, todėl prireikus ją galima lengvai išimti iš automobilio.

Panašūs įrašai

Back to top button