DakarRalisSportas

Dakaro ralis 2022: Rokas Baciuška triumfavo dešimtame greičio ruože!

Jauniausias Dakaro lenktynėse dalyvaujantis lietuvis laimėjo pirmąjį savo Dakaro greičio ruožą ir atnešė pirmą pergalę lietuviams šiais metais.  Pirmą kartą lenktyniaujantis Dakaro ralyje tauragiškis Rokas Baciuška visada finišuodavo tarp greičiausių lenktynininkų.

Jis tik du kartus finišavo septintuke greičiausių, visus likusius greičio ruožus jis finišuodavo ne žemiau penktos vietos savo T4 – bagių – klasėje. Tai viena konkurencingiausių klasių ralyje – prie starto šių metų Dakare šioje klasėje stojo net 47 dalyviai ir Rokas nuo pat pirmojo greičio ruožo buvo vienu iš lyderių.

Rokas Baciuška: „Greitesnėse vietose sunkvežimiai paprasčiausiai pralenkia bagius“

Po sąlyginai nesėkmingos vakar dienos, kai R. Baciuška finišavo septintas ir bendroje įskaitoje smuktelėjo į penktą vietą, jaunas užsispyręs žemaitis supyko ir pažadėjo visiems, kad šiandien jau laikas spausti.

Pažadas buvo ištesėtas su kaupu – lietuvis šiandien aplenkė visus savo konkurentus ir laimėjo greičio ruožą. Tai tik antras kartas, kai greičio ruožą Dakaro ralyje laimi lietuvis – prieš pora metų tai automobilių klasėje pavyko padaryti Vaidotui Žalai.

Po šios pergalės Rokas Baciuška iki finišo likus vos dviem greičio ruožams susigrąžino sau ketvirtą vietą bendroje įskaitoje.

VIDEO

Panašūs įrašai

Back to top button