SportasŽiedas

Deividas Malūkas naują „IndyCar“ sezoną pradėjo greičiausiųjų dešimtuke

Savaitgalį prasidėjo naujasis „IndyCar“ lenktynių sezonas, kuriame ir vėl matysime Čikagos lietuvį Deividą Malūką.

Pirmasis etapas – „Firestone Grand Prix“ – praėjusį savaitgalį vyko Floridos valstijoje (JAV). D.Malūkas kvalifikaciją baigė tik 16-as, bet lenktynėse pagerino savo poziciją ir finišavo 10-as. Lietuvis šiose lenktynėse netgi lyderiavo 2 ratus.

D.Malūkas galėjo finišuoti ir aukščiau, jei nebūtų prisidaręs problemų. Lietuvis kliudė naujoko Marcuso Armstrongo bolidą ir pradūrė jo padangą. Tuomet teisėjai D.Malūkui skyrė pravažiavimo pro boksus baudą.

Lenktynes laimėjo švedas Marcusas Ericssonas, nors jis lyderiavo tik 4 ratus iš 100. Antras buvo meksikietis Pato O‘Wardas, trečias – Scottas Dixonas iš Naujosios Zelandijos.

37 ratus pirmavęs Scottas McLaughlinas iš Naujosios Zelandijos ir 31 ratą lyderiavęs prancūzas Romainas Grosjeanas susidūrė tarpusavyje ir rėžėsi į barjerus. R.Grosjeanas finišo nepasiekė, o S.McLaughlinas atvažiavo tik 13-as.

Lenktynes jau pirmajame rate paženklino masinė avarija, per kurią Devlino DeFrancesco bolidas pakilo į orą. Dar viena didelė avarija įvyko 41-ame rate, kai „paskraidė“ amerikietis Kyle‘as Kirkwoodas.

Kitos čempionato lenktynės balandžio 2 d. vyks Teksaso valstijoje (JAV). Iš viso šiame sezone yra numatyta 17 etapų.

Back to top button