DakarRalisSportas

Dėl didelio vėjo apie kliūtį neišgirdęs Benediktas Vanagas vertėsi: „Mūsų Dakaras yra baigtas“

Vos prasidėjęs 4-tas greičio ruožas Dakaro ralyje „Toyota Gazoo Racing Baltics“ komandai baigėsi. Nepastebėjus kliūties Benedikto Vanago automobilis vertėsi. Dėl patirtų sugadinimų automobilis lenktynių tęsti nebegali.

Kaip pradžioje aiškino B.Vanagas, „prie ypač didelio greičio jis negavo informacijos apie kliūtį“, o praėjus šiek tiek laiko patalpino vaizdo įrašą su komentaru, kuriame papasakojo, kas laukia toliau.

„Mūsų lenktynės yra baigtos. Labai gaila.. Išsiaiškinsime ir papasakosime kas nutiko truputį vėliau. Dabar pagrindinis tikslas yra pastatyti automobilį ant visų ratų, nes dėl didelio smūgio nukentėjo automobilio pakaba. Gavome reikalingas detales, atvažiavo technikai. Pastatome automobilį ant ratų, kad jie suktųsi ir tada mums jį reikės išsievakuoti ant kelio, kur kabinsime prie sunkvežimio ir toliau dėliosimės logistinį planą.

Pagrindinis dalykas tas, kad gerai, jog nieko rimto nenutiko su sveikata. Aišku, kažkur paskauda tiek man, tiek Filipei ir nėra aišku su delnu, bet tai tikrai neturi įtakos gyvybei.

Šiandien B.Vanagas nespėjo pasiekti nei vieno tarpinio finišo, o tai reiškia, kad nelaimė įvyko per pirmus 40 kilometrų. Iki tol per tris greičio ruožus jo aukščiausia užimta vieta buvo aštuoniolikta, kurią jis pasiekė tiek antrame, tiek trečiame greičio ruožuose. Prologe ir pirmame etape jis finišavo 22-as.

Back to top button