Straipsniai

Devyni patys keisčiausi ir originaliausi automobilio užvedimo rakteliai

Automobilio užvedimo rakteliai nėra pats įdomiausias ar brangiausias komponentas, tačiau drąsiai galime pavadinti, kad jis yra vienas svarbiausių.

Jeigu neturite automobilio užvedimo raktelio, negalėsite tinkamai jo atrakinti ar užvesti. Vienintelė išeitis jį pavogti, tačiau automobilių vagis reikia ne toleruoti, o išvanoti su rožės kotu.

Per pastaruosius metus vis daugiau automobilių gamintojų skiria daugiau dėmesio įvairioms smulkmenoms, kurios palepintų būsimą pirkėją. Nors anksčiau automobilio užvedimo raktelis buvo paprastas ir neišsiskiriantis daiktas jūsų kišenėje, šiais laikais tai tampa būdų pasirodyti.

Ta proga, nusprendėme jums parodyti originaliausius ir keisčiausius užvedimo raktelius.

9 vieta

Prancūzai visada mėgdavo stebinti pasaulį ir būti žingsniu priekyje negu visas likęs pasaulis. „Renault“ nusprendė atsisakyti tradicinio užvedimo raktelio ir jį pakeisti kortele.

Kaip ir kiekviena radikali idėja, taip ir „Renault“ kortelė šokiravo ne vieną žmogų, tačiau kaip sakoma : Šuo ir kariamas pripranta.

Renault-Key-Card

8 vieta

Plonas, aptakus ir moderniai atrodantis užvedimo raktelis labiau primena aksesuarą, tačiau juk tai „Mercedes Benz“. Net jeigu esate labai išrankus ir įnoringas pirkėjas, vokiečiai jūsų užvedimo raktelį gali padengti svaroskio kristalais.

chrome-mercedes-sleutel

7 vieta

Sugrįžkime į laikus, kai automobiliai buvo įkandami ne visiems, o japonai visus automobilių entuziastus sužavėjo savo superautomobiliu. Nors jo forma yra pakankamai paprasta, tačiau raktas pagamintas iš nikelio ir vario.

honda-nsx-sleutel

6 vieta

Britai savo užvedimo raktelį vadina „Aston Martins Emotional Control Unit“. Nors toks raktelio pavadinimas kelia šypseną, tačiau akivaizdu, kad „Aston Martin“ markės pirkėjai ieško išskirtinumo ir originalumo.

aston-martin-sleutel-emotion-control-unit

5 vieta

Brangiausias pasaulio automobilis turi turėti brangiausią užvedimo raktelį. Tačiau jis atlieka ne tik užvedimo raktelio funkciją. Norėdami pasiekti maksimalų greitį, vairuotojas užvedimo raktelį turi įdėti į specialią spyną ir jį pasukti horizontaliai.

Bugatti Veyron 16.4 - Top Speed Key

4 vieta

Turint šiek tiek vaizduotės ir noro, galima net ir patį nuobodžiausią užvedimo raktelį pagražinti pagal savo poreikius. „VAG“ koncernui priklausantis automobilių gamintojas „Bentley“ pasiėmė standartinį „Volkswagen“ raktelį ir jį papuošė savaip.

bentley-sleutel

3 vieta

Trumpam sugrįžkime į praeitį, nes norime jums parodyti „Porsche 917“ raktelį, kuris atrodo net gi labai originaliai. Nors jis atlieka tik dvi funkcijas, tačiau jis tikrai pranoksta daugelį modernių analogų.

porsche-917-sleutel

2 vieta

Kompanijos, kurios per metus pagamina mažiau negu 100 automobilių, gali sau leisti skirti daugiau dėmesio įvairioms smulkmenoms. Daugybę pinigų kainuojantis „Koenigsegg“ superautomobiliai greičiu gali pranokti ne tik kiekvieną pasaulio mašiną, bet ir gali pasigirti išskirtiniu ir dar niekur nematytu užvedimo rakteliu, kurį reikia prižiūrėti.

1 vieta

„Pagani Huayra“ yra vienas brangiausių ir ekstravagantiškiausių automobilių pasaulyje, todėl nenuostabu, kad jo kūrėjai nusprendė automobilio savininkus pamaloninti užvedimo rakteliu, kuris tuo pačiu metu gali būti kaip ir „USB“ raktas.

Back to top button