Renginiai

Didžiausias automobilistų festivalis Lietuvoje „Insane Performance Motor BBQ“ jungia aukštesnę pasiruošimo pavarą – pradėjo prekybą bilietais

Naujų metų pradžia visuomet asocijuojasi su naujais tikslais. Tuo tarpu „Insane Performance Motor BBQ“ festivalio organizatoriai sulig naujų metų pradžia pradeda naują pasiruošimo etapą.

Nors iki 2023-ųjų festivalio liko daugiau negu pusmetis, tačiau pasiruošimas šiųmetinei šventei prasidėjo anksčiau, nes jau šeštą kartą organizuojamas festivalis keliasi į naują vietą. 

„Nauja renginio vieta – Jūros upės pakrantėje esanti Palaivio stovyklavietė. Atvykstant į stovyklavietę atsiveria nuostabus vaizdas, kuris nustebins net ir ilgamečius mūsų festivalio dalyvius“, – atskleidžia „Insane Performance Motor BBQ“ festivalio organizatoriai.

Vis dėlto, džiuginantis gamtos vaizdas nebuvo vienintelė priežastis, dėl kurios šimtai automobilistų turės atvykti į naują lokaciją. 

„Naujoji stovyklavietė yra kone ideali tokio pobūdžio šventei, mat jos išplanavimas ir bendras plotas leidžia visas pramogas organizuoti vienoje vietoje, o ne skirtinguose kampeliuose, kaip tai buvo anksčiau“, – sako organizatoriai. 

Insane Performance Motor BBQ 2022 (nuotr. WeCapture Media)
Insane Performance Motor BBQ 2022 (nuotr. WeCapture Media)

Vasarą vyksiantis festivalis – neatsiejama automobilių kultūros dalis

Jau keletą metų iš eilės, trumpiausia naktis metuose automobilių entuziastams asocijuojasi ne su Paparčio žiedo paieškomis, o su benzingalviškomis Joninėmis, kurių metu siekiama ne tik surasti daugiausiai simpatijų sulauksiančio automobilio. Iš skirtingų Lietuvos kampelių atvykę automanai, tik įžengę į festivalio teritoriją gali pajusti, jog būtų vienos, didelės automobilių kultūros dalis. 

Tokio festivalio svarbą įžvelgia ne tik patys organizatoriai, bet ir ilgamečiai šventės partneriai – „Insane Performance“. 

„Mūsų nuomone, automobilistų renginiai, yra vienas svarbiausių elementų auginant automobilių kultūrą Lietuvoje. Susitikę, žmonės gali dalinti patirtimi, kuri, dažnu atveju, yra atsivežta iš svetur“, – festivalio svarbą įvardija, jau keletą metų pagrindiniu mecenatu esantys, „Insane Performance“ atstovai. 

Insane Performance Motor BBQ 2022 (nuotr. WeCapture Media)
Insane Performance Motor BBQ 2022 (nuotr. WeCapture Media)

„Tokio tipo renginiai yra puiki vieta su platesne auditorija pasidalinti savo žiniomis bei parodyti dirbtuvėse gimusius projektus“, – priduria Klaipėdoje įsikūrusių, tačiau ir Vilniuje savo padalinį turinčių dirbtuvių atstovai. 

2023-ųjų vasarą įvyksiančiame festivalyje organizatoriai taip pat ruošia keletą netikėtų, bet malonių staigmenų, kurios padės suburti visus „Insane Performance Motor BBQ“ dalyvius, tačiau būsimos staigmenos bus atkleistos šiek tiek vėliau. 

Kaip ir anksčiau, pagrindinis vaidmuo bus skirtas automobiliams ir juos puoselėjantiems savininkams, dėl kurių užsispyrimo ir nuoširdaus tikėjimo, Lietuvos automobilių parko gretas papildo reti, stilingai modifikuoti ar kruopščiai restauruoti ratuočiai. 

„Kiekvienais metais stengiamės, jog festivalyje galėtume eksponuoti pačius įspūdingiausius ir grąžiausiusius automobilius Lietuvoje ir šie metai bus ne išimtis“, – pasakoja organizatoriai. 

„Automobiliams skirtoje ekspozicijoje galima labai lengvai sutalpinti iki maždaug 300 ratuočių, tačiau jų galutinis skaičius nėra pats svarbiausias kriterijus. Norime, jog kiekvienas parodoje būsiantis modelis priverstų sustoti, paskatinti apžiūrėti jį iš arčiau“, – priduria organizatoriai. 

Insane Performance Motor BBQ 2022 (nuotr. WeCapture Media)
Insane Performance Motor BBQ 2022 (nuotr. WeCapture Media)

Bilietai – jau prekyboje

Kartu su nauja festivalio vieta, „Insane Performance Motor BBQ“ organizatoriai pristato dar vieną naudingą naujovę – galimybę įsigyti išankstinius bilietus

Iki šiol, bilietus į šventę buvo galima įsigyti tik atvykus prie festivalio vartų, tačiau dabar tai bus galima padaryti gerokai lengviau. 

„Jau keletą metų, vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų buvo susijęs su išankstiniais bilietais ir kur juos galima įsigyti. Atsižvelgdami į tokį dalyvių poreikį, išankstinių bilietų prekybą pradėjome pirmąją naujųjų metų dieną“, – sako organizatoriai. 

„Insane Performance Motor BBQ“ įvyks birželio 23-25 dienomis. 

Panašūs įrašai

Back to top button