Automobilių kultūra

Didžiausios Lietuvoje modifikuotų automobilių parodos titulą pelniusioje „Febi Auto Show“ – galimybė pasižvalgyti į jūrą stilingų modelių

Poilsiauti atokiau nuo miestų skatinantys vasariški orai rugpjūčio 19-osios popietę nesutrukdė „Febi Auto Show“ parodai prikviesti gausybės smalsuolių, kurie užsuko pasižvalgyti į modifikuoti automobilius mėgstančių automanų meistriškumą.

Didesnio skersmens ratlankiai, tamsinti galiniai žibintai ar šiek tiek garsiau veikianti išmetimo sistema – tai tik mažytės smulkmenos palyginus su modifikacijomis, kuriomis buvo praturtinti „Febi Auto Show“ parodos dalyvių eksponatai, tačiau tokį dalyvių atsidavimą įvertino ne tik žiūrovai, bet ir parodoje eksponuotus automobilius vertinanti komisija.

„Febi Auto Show“ organizatorių komandos narys Egidijus Levedauskas tikino, jog šiemet dalyvių automobilius vertinusi komisija turėjo išspręsti kaip niekada sudėtingą rebusą: „Šiųmetinė atranka buvo viena sunkiausių per visą renginio istoriją, mat galinčių pretenduoti į TOP16 gretas buvo kaip niekada daug“.

Dalyvių parke – daugiau nei 100 projektų

Kasmet nemažą šurmulį automobilistų bendruomenėje sukelianti „Febi Auto Show“ paroda tampa puikia proga pademonstruoti bemiegių naktų įdirbį ne tik tokį patį pomėgį turintiems bičiuliams, bet ir su šia veikla absoliučiai jokių sąsajų neturintiems parodos lankytojams.

Nors arenos viduje ir jos prieigose išrikiuoti automobiliai turėjo vieną bendrą vardiklį, tačiau kiekvieną parodos dalyvį apžiūrinti atidžiau, netrukus kiekvienam pavykdavo pastebėti įdomių detalių.

Štai, net ir šiandien gatvėse dažnai matomi „Audi“, BMW ar „Volkswagen“ markės automobiliai patekę į „Febi Auto Show“ dalyvių rankas tapdavo pokylio gražuolėmis. Puikus to pavyzdys – ilgametis šio renginio dalyvis, šiemet pelnęs komisijos narių simpatijas už įdirbį keičiant praktiškojo „Volkswagen Caddy“ įvaizdį.

Ne ką mažiau susidomėjimo ir liaupsių sulaukė ir kitų markių vairuotojai. Štai, „Hot Road“ klubo nariui priklausantį „Nissan Skyline“ daugelis žiūrovų lygino su „Greitų ir įsiutusių“ sagoje matytais analogais, o kiekviename automobilistų renginyje komplimentų sulaukiantis VIP stiliaus „Lexus LS“ buvo lyginamas su „Youtube“ matytais panašaus pobūdžio projektais.

Febi Auto Show 2023

Džiugina nauja tendencija

Lietuva nėra ta šalis, kurioje kasmet būtų galima išvysti po kelias dešimtis naujų, dar niekur nematytų projektų, tačiau šiųmetinė „Febi Auto Show“ paroda organizatorius pradžiugino netikėtai malonia tendencija.

Organizatorių komandos atstovas E.Levedauskas atskleidė, jog šiemet atliekant „Febi Auto Show“ dalyvių atranką, joje kaip niekada daug buvo naujutėlių projektų, kurių komisijos nariams neteko matyti nei jų organizuotuose, nei kolegų surengtuose renginiuose.

„Iš tiesų, tokia tendencija džiugina. Be to, toks pokytis mums tik dar kartą patvirtino, jog mūsų pasirinkta kryptis ir renginio formatas padeda sudominti vis platesnį automanų ratą“, – priduria jis.

Panašūs įrašai

Back to top button