ĮvairenybėsNaujienos

Dingti greičiau nei per 60 sekundžių: per 45 sekundes nušvilpė 6 naujus „Dodge“

Kentukio valstijoje esančio Somerseto miestelio gyventojai šią savaitę aptarinės įžūlią vagystę, kuri įvyko „Don Franklin Somerset Chrysler Dodge Jeep Ram“ vardu pavadintoje automobilių atstovybėje.

Pasak valdžios institucijų, apie 2 val. nakties nusikaltėliai įsilaužė į automobilių saloną ir per mažiau nei minutę iš jos išvažiavo net su šešiais „Dodge Challenger SRT Hellcat“ automobiliais.

Pasak policijos pareigūnų, jiems pavyko surasti penkis iš šešių pavogtų automobilių, tačiau vienas iki šiol yra ieškomas.

„Tai 600 000 dolerių vertės nuostoliai. Man dėl to labai skaudu“, – „WKYT“ kanalui guodėsi atstovybėje dirbantis vadybininkas Adamas Bryantas.

„Jie išdaužė galinį langą, pateko į pastatą, rado visų šešių automobilių raktelius ir per kelias minutes paspruko“, – tęsė jis.

Pasak vadovo, septynių asmenų grupė sugebėjo pasišalinti su visais šešiais automobiliais greičiau negu spėjo suveikti signalizacija. Pagal numatytą algoritmą, signalizacija siunčia įspėjimą apsaugos įmonei praėjus 60 sekundžių. Tuo tarpu vagys iš atstovybės pasišalino per 40 sekundžių, o policija į įvykio vietą atvyko per maždaug tris minutes.

Greita vagystė, deja, baigėsi ne visai sėkmingai. Vieną iš pavogtų automobilių vagys sudaužė, kuomet jos pradėjo persekioti policijos pareigūnai. Kitus keturis automobilius policijos pareigūnams pavyko rasti skirtingose vietose ir netgi skirtingose valstijose – Tenesyje ir Alabamoje.

Back to top button