DriftasSportas

Drifteris Mantas Kulvinskas: „Drift-Allstars” metu duš tikrai daug bolidų

Vasaros saulei kiek atsitraukus nuo Lietuvos, į veiksmą grįžta ir automobilių sporto čempionatai. Vienas iš jų – “Drift-Allstars” savo dalyviams ir žiūrovams parengė nemažai staigmenų, kurios nebūtinai džiugina dalyvius.

Pakalbintas vienas iš Lietuvos čempionato lyderių, komandos “Mantinga” pilotas Mantas Kulvinskas teigia, jog  vieną iš organizatorių paruoštų staigmenų jau žino – tai nauja trasos konfigūracija. Šonaslydžio meistras teigia, jog suformuota užduotis bus itin sudėtinga ir treniruočių metu pareikalaus ne vieno bolido.

“Aš buvau du metus naudotos konfigūracijos fanas – išlėkimas į Karaliaus Mindaugo prospektą jau ketvirta pavara buvo “kažkas tokio”. Dabar scenarijus visiškai kitoks – teks būti visiškai tiksliam, tačiau tikiu, kad ir maksimaliai stengiantis, mašinos buferius ir lempas vis vien keisim ne kartą”, – dalinasi sportininkas.

Sudėtingiausia dalimi vilnietis laiko trasos pradžioje esantį tiltelį – būtent čia dalyvius pasitiks pati siauriausia trasos dalis, kur reikės ne tik pataikyti ir tilpti tarp iš pamatinių betono blokų pastatytų sienų, bet ir pakeisti slydimo kryptį. Patyręs vairuotojas tiki, jog šioje vietoje incidentai važiuojant porinius važiavimus yra neišvengiami – “Mums teks stengtis maksimaliai, o žiūrovai gaus šansą pamatyti įspūdingų vaizdų” – žada Mantas.

Zestino palapinė varžybų metu

Kartu su M. Kulvinsku į šią neeilinę šventę atkeliauti žada visa tarptautinė piloto komanda – “Zestino Tires Racing Team”. Prie lietuvio prisijungs dar bent keletas šios Europos ekipos pilotų, įsikursiančių specialiai varžyboms įrengtoje puspriekabėje. Be šios ekipos, varžybų organizatoriai tikisi sulaukti apie 50 svečių ir vietinių pilotų, kurie susirungs ne tik dėl čempionato taškų, tačiau ir dėl įspūdingo piniginio prizo.

“Drift–Allstars” virs viena iš “Bike Show Millennium” sudėtinių dalių. Rugpjūčio 29-30 dienomis kartu su šonaslydžio kovomis, “Bike Show Millennium” metu vyks ir žirgų konkūras, įspūdingos moto-akrobatikos varžybos, dažasvydžio čempionato varžybos, audringas kocertas, kuriame sunkiosios muzikos užtaisą užtikrins grupės “Doro”, “BIX” bei Arina su grupe, o šansą paganyti akis suteiks “AutoShow” su unikalių automobilių bei motociklų paroda. Platesnė informacija www.bikeshow.lt, bilietais prekiauja “Bilietai.lt” ir “Bilietų pasaulis”.

Back to top button