DriftasSportas

Drifto pilotai rinksis į „Arena Drift CUP“ finalą

Keturių etapų Marijampolėje vykstanti drifto taurė baigiasi – spalio 1 d. čia vyks finalas, kuriame drifto pilotai rinks paskutinius taškus. Pilotų laukia ne tik nauja, specialiai finalui parengta trasa, bet ir dar vienas iššūkis, kurį ruošia varžybų organizatoriai.

Šį sezoną „Arena Drift CUP“ vyksta keturiais etapais, tad trijuose etapuose pilotai jau parodė savo sugebėjimus. Liko paskutinė galimybė. Ja pasinaudoti skuba pilotai iš įvairių drifto komandų Lietuvoje. Šiuo metu jau užsiregistravo beveik 20 pilotų. Tad jau žinoma, kad finale tikrai pasirodys „Motorsport Ukmergė“, „Ne, nu, tai taip“, „IRT-OlyBet“, „Kauno torpedos“, „Drift Arena Racing Team“, „Aros Drift Team“, „Demo Drift Team“ komandų atstovai.

Kas šį kartą švęs pergalę – intriga. Po trijų etapų komandų įskaitos lentelės pirmoje vietoje yra „Motorsport Ukmergė“ komanda, iš viso turinti 466 taškus komanda. Antroje – „Elephant Drift Team“ komanda su 402,75 taškais, trečioje –„Aros Drift Team“ komanda, turinti 316,5 taškų.

Arena Drift CUP 1 Etapas
Arena Drift CUP 1 Etapas

Asmeniniuose rezultatuose daugiausiai taškų šiuo metu surinkęs Simas Kvietkauskas (263 taškai), nedaug atsilieka antroje vietoje esantis „IRT-OlyBet“ komandos pilotas Aivaras Maciulevičius (247 taškai), trečioje vietoje – „Elephant Drift Team“ komandos pilotas Vilnius Laukys su 231 tašku.

Skelbiame TOP 10 pilotų rezultatų po trijų etapų

1SimasKvietkauskas263
2AivarasMasiuleviciulevičiusIR-OlyBet247
3ViliusLaukysElephant Drift Team231
4KarolisKolosovasMotorsport Ukmergė228
5LukasBanevičiusMotorsport Ukmergė226
6EdvinasSavickasBMWFAN219
7RemigijusPavydisMotorsport Ukmergė187,5
8GustasValainisAros Drift Team179
9GeraldasČelyševas137,5
10GiedriusValainisAros Drift Team137,5

Finale pilotų laukia ir nauja organizatorių parengta užduotis. Ankstesniame etape tai buvo „Parking King“ iššūkis, kurio metu pilotai turėjo parodyti savo gebėjimus ir išmonę parkuojantis šonu. Varžybų organizatoriai sako, kad vis kitokia įdomi užduotis taps nauja „Arena Drift CUP“ taurės tradicija.

Šį kartą pilotų laukia „360 Sping Challange“ iššūkis. „Tai reiškia, kad visi pilotai šią užduotį pradės pravažiuodami pro vartus, tuomet turės apsisukti 360 laipsnių ir toliau važiuoti tiesiai. Laimės tas, kuris iššūkį atliks tiksliausiai ir greičiausiai“, – sako varžybų organizatorius Kastytis Alekna.

Panašūs įrašai

Back to top button