Formulė1Sportas

Dvikovoje su F.Alonso pralaimėjęs S.Perezas džiaugiasi: „Tai buvo puiki kova“

Jaudinančią dvikovą visiems Formulės 1 žiūrovams padovanoję „Red Bull“ ir „Aston Martin“ komandos atstovai po lenktynių negailėjo komplimentų vienas kitam. Ir nors ketvirtą vietą užėmė S.Perezas tikėjosi, jog lenktynių savaitgalį jam pavyko užbaigti gurkšnojant šampaną, meksikietis pabrėžia, jog tai buvo labai reikalingas, teigiamas rezultatas.

„Tai buvo labai įtempta kova. Joje išbandžiau viską“, – kalbėdamas su „Sky News“ žurnalistais sakė S.Perezas.

„Fernando to pelnytai nusipelnė. Turėjome puikią, sąžiningą kovą iki pat varžybų pabaigos. Iš jo gali pasimokyti daugelis vairuotojų“, – pridūrė jis.

Sergio Perezas
Sergio Perezas

„Tai kaip mes kovojome tarpusavyje yra demonstracija kaip reikia tai daryti tinkamai. Nors atsidūriau netinkamoje trasos pusėje ir dėl to praradau poziciją, bet apskritai tai buvo nuostabi dvikova“.

Brazilijoje iškovota ketvirtoji vieta S.Perezui turėtų vėl suteikti pasitikėjimo savo jėgomis. Po to, kai jis Meksikoje iš lenktynių pasitraukė jau pirmame posūkyje, o Japonijoje varžybos baigėsi po incidento su L.Hamiltonu, Brazilijoje meksikietis įrodė, jog dar turi užtektinai sportinio įniršio.

Be to, stiprus S.Perezo pasirodymas iki kito lenktynių savaitgalio užtildys aršiausius lenktynininko kritikus, kurie komentarų sekcijoje reikalauja, jog „Red Bull“ jo vietą užleistų jaunesniam pilotui.

„Pastaruosiuose etapuose matėme, jog galime palaikyti reikiamą lenktynių tempą, tačiau dėl įvairiausių priežasčių mums nepavykdavo pasiekti norimo rezultato“, – sakė jis.

„Tiesiog žinojau, jog tai tik laiko klausimas“, – pridūrė S.Perezas.

Panašūs įrašai

Back to top button