RenginiaiSlalomasSportas

Elektrėnų gatves vėl užpildys slalomo varžybų dalyviai

Keletą metų iš eilės mėgėjiškų automobilių sporto varžybų mėgėjus džiuginančios slalomo varžybos sugrįžta į pagrindines Elektrėnų miesto gatves. Kaip ir anksčiau, didžiulį dalyvių būrį pritraukiančios varžybos bus surengtos „AutoMoto“ parko valdančios komandos iniciatyva.

Nors varžybų organizavimo smulkmenomis rūpinsis „AutoMoto“ parko komanda, tačiau sportininkus priimsiančio renginio sumanytojai pabrėžia, jog greituminio slalomo idėja nebūtų pasiekusi realybės, jeigu ne nuoširdi savivaldybės mero patarėjo Dovydo Bliujaus pagalba: „Jis yra vienas iš tų, kuris prisideda prie automobilių sporto šakų populiarinimo ir ženkliai padėjo su šio renginio organizavimu.“

Elektrėnų greituminis slalomas (nuotr. Paulius Dauksevičius)

Lenktynės truks pusdienį

Lapkričio 19-osios popietę įvyksiančiose varžybose dalyvių laukia galimybė išbandyti pačioje Elektrėnų miesto širdyje esantį, organizatorių paruoštą ruožą.

Laikydamiesi greituminio slalomo taisyklių, dalyviams reikės ne tik greitai, bet ir techniškai apvažiuoti ryškiaspalvius kūgelius.

Kiekvienas varžybų dalyvis organizatorių trasą galės įveikti keturis įskaitinius važiavimus, kurie nulems ar varžybų pabaigoje jiems bus lemta uždėti koją ant nugalėtojų podiumo.

Organizatoriai taip pat paskelbė, jog nuo šiol dalyviai bus skirstomi ne pagal automobilių varančią ašį, o pagal variklių galingumą.

Elektrėnų greituminis slalomas (nuotr. Paulius Dauksevičius)

Dalyvių registracija vykdoma ČIA. Daugiau apie renginį – ČIA.

Panašūs įrašai

Back to top button