„Hyundai Kona“ su viena įkrova nuvažiavo 1026 kilometrus

Pradėję domėtis elektromobiliais, net neabejojame, jog iškart norite sužinoti kaip greitai įsikrauna išsikrovusios baterijos ir kokį atstumą galima nuvažiuoti su pilnai įkrautomis baterijomis.

Jeigu didžioji dauguma naujų elektromobilių siūlo su viena įkrova nuvažiuoti 300-500 kilometrų distanciją, tai „Hyundai“ bendrovės surengtas testas turėtų pradžiuginti ne vieną elektromobilių šalininką.

Elektriniai Hyundai Kona

„Hyundai“ bendrovės surengtame bandyme, elektrinis „Kona“ krosoveris su viena įkrova nuvažiavo 1026 kilometrus, o tai kelis kartus daugiau negu gamintojo deklaruojamas nuvažiuojamas atstumas.

Elektromobilio kūrėjų teigimu, jie šiame eksperimente užsibrėžė perlipti 1000 kilometrų riba ir kaip matote patys – jiems pavyko tai padaryti. Be to, 1000 kilometrų ribą perlipo ne vienas, bet trys elektrinės „Konos“. Vienas elektromobilis sustojo nuvažiavęs 1018 kilometrų atstumą, kitas – 1024 kilometrų atstumą, o trečiasis – 1026 kilometrų atstumą.

Elektriniai Hyundai Kona

Tad kur vyko šis eksperimentas? Elektriniai „Hyundai“ suko ratus Vokietijoje esančioje lenktynių trasoje, kurios konfigūracija primena trikampį.

Už „Hyundai“ automobilių sėdėję vairuotojai, siekdami pasiekti norimą rezultatą, kilometrus suko nenaudodami oro kondicionieriaus bei multimedijos, ir panašu, jog šis sprendimas atsipirko su kaupu, mat vidutinės „Kona“ energijos sąnaudos 100 kilometrų siekė vos 6,24 kWh.

Ši elektrinių krosoverių trijulė įvardintą atstumą įveikė per beveik 35 valandas.

Panašūs įrašai

Back to top button