Elektrinis „pabaisiukas” PG Elektrus

Jei jums norisi sportinio elektromobilio, bet Tesla Roadster neįtinka, atsirado dar viena alternatyva. Dar vienas Lotus Elise bazėje pagamintas elektromobilis, gaus PG Elektrus pavadinimą. Ši firma iki šiol užsiimdavo anglies pluošto rėmų ir elektrinių dviračių gamyba. Dabar panoro nustebinti.

Jei ko gero pavyko. PG Elektrus tikrai atkreips į save dėmesį. Šiek tiek padailintas anglies pluošto kėbulas primena besijuokiantį buvusį Snoro banko savininką ir galėtų vaidinti siaubo filme. Nežinau ar prie tokio automobilio norėtų fotografuotis žmonės, kaip paprastai daro šalia super automobilių. Ko gero bijotų, kad automobilis juos apkandžios.

Na bet grįžtam prie technikos. Gamintojai teigia, kad kuria super automobilį ir parametrai tai pasako. „Papimpintas Lotus troleibusas” turės 270 arklius. Tai nedaug, bet nepamirškite, kad Lotus padarytas iš aliuminio, todėl beveik nieko nesveria. gamintojai planuoja, kad naujasis PG Elektrus iki 100 km/h įsibėgės per 3 sekundes. Čia jau stipru.

Šiuo automobiliu, vienu baterijų užkrovimu, Jūs galėtumėte nuvažiuoti 215 mylias. Paskui tektų 8 valandas laukti, kol jos vėl pilnai pasikraus. O toks malonumas kainuos 367.700 JAV dolerius. Žinoma plius Europos sąjungos mokesčiai. Drįsčiau teigti, kad tai viena brangiausių „automobilio šypsenų” pasaulyje.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button