ĮvairenybėsNaujienos

Enzo Ferrari vaidinusiam aktoriui filmavimo metu nebuvo leista vairuoti „Ferrari“ automobilių

Jeigu esate automobilių entuziastas, pastaruoju metu nebuvo svarių priežasčių užsukti į artimiausią kino teatrą. „Greitų ir įsiutusių“ saga jau seniai tapo tik dar vienu, didelio biudžeto veiksmo filmu, „Gran Turismo“ yra labiau panaši į ilgą kompiuterinio žaidimo reklamą.

Vis dėlto, vos už keletos mėnesių kino teatrus turėtų pasiekti didžiulį potencialą turintis filmas apie patį garsiausią Italijos automobilių gamintoją – „Ferrari“.

Michaelo Manno kino juosta žiūrovus nukels į labai specifinį ir neramų laikotarpį „Ferrari“ markės istorijoje. Filme bus pasakojama apie Enzo Ferrari sūnaus žūtį, sudėtingą „Ferrari“ markės finansinę situaciją ir iššūkius, su kuriais kiekvieną dieną turėjo susidurti Enzo Ferrari.

Kol „Ferrari“ vardu pavadintas filmas dar tik planuoja atkeliauti į Lietuvos kino teatrų sales, Venecijos kino festivalio lankytojai jau spėjo šį filmą pamatyti ir įvertinti. Be to, daugeliui kino festivalio dalyvių nustebino netikėtas pagrindinį vaidmenį atliekančio Adamo Driverio viešnagė.

Toksai aktoriaus elgesys daugeliui buvo netikėtas, mat šiuo Holivude besitęsiantis darbuotojų streikas įpareigoja aktorius reklamuoti filmus, kuriuose jie vaidina. Vis dėlto, pasirodo, kai kuriems kūriniams galima padaryti išimtį.

Kad ir kaip ten bebūtų, Venecijos kino festivalyje apsilankęs Adamas Driveris žiniasklaidos atstovams atskleidė, jog filmavimo metu jam buvo uždrausta vairuoti „Ferrari“ automobilius. Nors jam vienu metu buvo leista susipažinti su keliais moderniais „Ferrari“ markės modeliais, jog geriau įsijaustų į vaidmenį, tačiau filmo žvaigždėmis tapę klasikiniai „Ferrari“ modeliai aktoriui buvo neprieinami.

Aktorius atskleidė, jog to priežastys buvo labai paprastos. Visų pirma – norint Adamą Driverį pasodinti už vertingų „Ferrari“ automobilių vairo, iš pradžių būtų reikėję pasirūpinti ypatingai brangiu draudimu. O štai antroji priežastis buvo susijusi su Adamo Driverio patirties trūkumu vairuojant greitus, galingus, bet klaidų neatleidžiančius klasikinius automobilius.

Panašūs įrašai

Back to top button