Automobilių kultūraRenginiai

„Eoltas Car Show“ – didžiausia automobilistų šventė Kaune

Rugsėjo 2-ąją dieną, Kaune, įvyko įspūdingos technikos demonstracija. Kauno Nemuno saloje buvo eksponuojami dešimtys išskirtinių, nestandartinių automobilių, kurių neeilinis stilius ar variklių skleidžiamas garsas džiugino „Eoltas Car Show“ renginio lankytojus.

„Eoltas Car Show“ – tai jau tradicija tapusi modifikuotų automobilių paroda, kurios metu vyksta orines pakabas turinčių automobilių varžybos, žiūrovai įtraukiami į geriausio interjero turinčio modelio rinkimus. Ir tai tik maža dalis pramogų, kuriomis džiaugėsi kiekvienas „Eoltas Car Show“ lankytojas.

(nuotr. Andrius Sazanskis Photography)

Modifikuotų automobilių paroda – „Eolto“ gimtadieniui paminėti

Keletą metų iš eilės organizuojama „Eoltas Car Show“ modifikuotų automobilių paroda šiemet persikėlė į Kaune esančią Nemuno salą. Miesto svečiams ir gyventojams lengvai pasiekiama lokacija, regis, buvo vienas svarbiausių veiksnių nulėmusių, jog renginio dieną, „Eolta Car Show“ renginio teritorija buvo sausakimša.

Didžiulį susidomėjimą sukėlęs renginys, tikėtina, džiugino „Eoltas Car Show“ organizatorius. Visgi, su šiemet surengta paroda buvo norima tinkamai paminėti „Eoltas“ bendrovės 30-ąjį veiklos jubiliejų.

Eoltas Car Show 2023

Išskirtinis dėmesys – modifikuotam „Nissan Skyline“

Įsibėgėjus „Eoltas Car Show“ renginiui, nebuvo sunku nepastebėti vienos tendencijos. Į renginį atvykę svečiai nuolatos būrėsi aplink vieną įspūdingiausių parodos eksponatų – „Hot Road“ klubo nariui priklausančio „Nissan Skyline“.

Kaip sako šio projekto autorius Rolandas Grimalauskas, automobilyje praktiškai nebeliko standartinių detalių: „Variklyje techniškai neliko nei vienos originalios detalės. Kadangi automobilyje originaliai buvo RB25 variklis, jis buvo modifikuotas RB26 variklio detalėmis.“

„Iš abiejų variklių buvo surinkta kas geriausia“, – priduria jis.

Daugiau – žemiau esančiame reportaže.

Panašūs įrašai

Back to top button