Naujienos

Europos keliams – naujoji „Sava“ žieminė padanga „Eskimo SUV 2“

Padangų gamintojai, reaguodami į kasmet augantį SUV klasės automobilių populiarumą, rinkai pristato geresnių savybių žiemines padangas. SUV padangų segmentas išaugo nuo 8 proc. 2012 metais iki 10 proc. 2016 metais. Šiais metais „Sava“ pristato „Eskimo SUV 2“ – naujausias SUV žiemines padangas Europos keliams. Puikių savybių SUV žieminė padanga „Sava Eskimo SUV 2“  užtikrina nepriekaištingą valdymą ant ledo ir sniego.

„Eskimo SUV 2“ sukurta siekiant užtikrinti nepriekaištingą automobilio valdymą važiuojant sniegu ir ledu bei pagerinant optimalų automobilio stabdymą, todėl vairuotojai saugiau jaučiasi važinėdami atšiauresnių Europos žiemų sąlygomis. Europos prekės ženklas „Sava“ rinkai siūlo platų penkių dydžių „Eskimo SUV 2“ asortimentą už patrauklią kainą.

Eskimo Ice HP 2_SUV_4-Circumferential Grooves at optimum position.jpg

Padangos „Eskimo SUV 2“ ypatybės ir pranašumai

Sportiškas briaunos (angl. Athletic Rib) dizainas lemia geresnes vairavimo savybes. Dėl geresnio centrinės briaunos dizaino SUV klasės visureigius sausuose keliuose lengviau vairuoti, išlaikomas geras sukibimas važiuojant žiemos sąlygomis, o triukšmas yra mažesnis.

Daugiaspindulinio padangos kontūro (Multi-Radius Tire Contour) technologija pasižymi ilgu ir plačiu sąlyčio plotu, paliekamas ilgas ir platus pėdsakas, o slėgis tarp padangos ir kelio dangos tolygiai paskirstomas. Taip užtikrinamas išskirtinis sąlyčio su apledėjusia kelio danga plotas ir geresnis automobilio valdymas.

Tvirti „Sava Eskimo SUV 2“ blokeliai užtikrina neprilygstamą valdymą ir stabdymą ant sniego. Tvirti blokeliai sustiprina kraštus, dėl to važiuojant apsnigtais keliais perduodama didesnė jėga – taigi, valdymas ir stabdymas ant sniego yra išskirtinai geras.

Eskimo Ice HP 2_SUV_3-Athletic Rib Design .jpg

Optimaliose vietose padangą juosia išilginiai grioveliai, kurie greitai absorbuoja ir pašalina vandenį bei patižusį sniegą iš protektoriaus, todėl važiuojant šlapiu keliu sukibimas su kelio danga yra puikus.

„Sava“ rinkai siūlo 5 dydžių „Eskimo SUV 2“ padangas:

Rinkoje pasirodė nuo 2017 m. gegužės 1 d. Populiarūs matmenys (yra daugiau)
235/65R17 108 H XL Volvo XC60, Volvo XC90, Audi Q5, VW Touareg
255/55R18 109 H XL VW Touareg, BMW X5, Audi Q7, MB M-class
235/60R18 107 H XL Volvo XC60, Volvo XC90, Audi Q5
235/55R17 103 H XL VW Tiguan, Audi Q3, Ford Kuga
225/65R17 106 H XL Toyota RAV4, Honda CR-V, Mazda CX-5

Back to top button