Parodos

„Expo Tuning Torino 2016“ : Itališkos patobulintų automobilių mados

Praėjusį savaitgalį, Italijoje esančiame Turino mieste, įvyko tarptautinė modifikuotų ir klasikinių automobilių paroda – „Expo Tuning Torino 2016“. 

Keletą metų iš eilės organizuojama paroda tampa puikia vieta tiems entuziastams, kurie nori parodyti ką sugebėjo nuveikti per pastaruosius mėnesius ar net metus, todėl nenuostabu, jog kiekvienais parodos organizatoriai sulaukia daugybės dalyvių paraiškų.

EXPO TUNING TORINO 2016 (1)

Tradiciškai, didžiausias dėmesys skiriamas modifikuotiems, stilingiems automobiliams, kurių Italijoje netrūksta. Nors parodos organizatoriai teigia, jog „Expo Tuning Torino 2016“ demonstruojamos senojo žemyno modifikuotų automobilių tendencijos, tačiau daugelis automanų pažiūrėję į keletą egzempliorių pasakytų kitaip.

Pažvelgus į keletą akį kaustančių automobilių, susidaro įspūdis, jog daugelis italų gyvena 1999-aisiais, kai visas pasaulis ėjo iš proto dėl į viršų pasikeliančių durų, nelabai skoningų kėbulo apdailos detalių ar po automobiliais šviečiančiomis  lempomis.

EXPO TUNING TORINO 2016 (2)

 

Vis dėlto, ne visi parodos eksponatai yra verti „Fast & Furious“ filmo kūrėjų dėmesio. Tarptautinėje „Expo Tuning Torino“ parodoje netrūko skoningai atrodančių, pasaulinio lygio standartus atitinkančių projektų. Vargu ar anapus Atlanto ar bet kurioje kitoje šalyje išvystumėte ant žemės nuleistą „Porsche Macan“. Italai jau spėjo tai padaryti.

Jeigu žemagrindžiai stileivos jūsų nedomina – ne bėda. Keliuose skirtinguose kampeliuose smalsuolių dėmesio reikalavo automobilių sportui paruošti arba tik ką restauraciją išgyvenę modeliai.

Kadangi paroda vyko Italijoje, didžiuliai stendai su „Fiat“ ar „Lancia“ markių bolidais nestebina. Gausi klasikinių vokiškų automobilių ekspozicija – štai kas turėtų nustebinti daugelį automanų, kurie bent vieną kartą buvo Italijoje ir žino kokią didžiulę meilę vietiniams gamintojams jaučia didžioji dauguma Italijos gyventojų.

GALERIJA

Back to top button