ĮvairenybėsNaujienos

Filmo apie „Lamborghini“ kompaniją kūrėjai paviešino pirmąjį anonsą

Netrukus visuose kino teatruose pasirodys naujas filmas apie vieną garsiausių Italijos automobilių gamintojų – „Lamborghini“.

„Lamborghini: The Man Behind The Legend“ vardu pavadintame filme didžiausias dėmesys bus sutelkiamas į kompanijos įkūrimą bei bendrovės įkūrėjo istoriją.

Naujoje kino juostoje pagrindinį vaidmenį atlieka Frankas Grillo. Jis filme vaidins Ferruccio Lamborghini. Filme taip pat išvysime ir didžiausią F.Lamborghini priešininką ir konkurentą – Enzo Ferrari. Jį šioje kino juostoje vaidins Gabrielis Byrne’as.

Vadovaujantis skirtingais kino industrijos naujienas apžvelgiančių šaltiniais, šioje kino juostoje iš pradžių turėjo pasirodyti žymiai daugiau žinomų vardų. Pagal pirminį sumanymą Enzo Ferrari turėjo vaidinti Aleckas Baldwinas, tačiau vėliau jis iš projekto pasitraukė po incidento, įvykusio filmuojant vesterną „Rust“.

Nepaisant to, neabejotinai verta paminėti talentingą aktorę Mirą Sorvino, pelniusią Oskarą už antraplanį vaidmenį filme „Galingoji Afroditė“, ir filmo režisierių bei scenarijaus autorių Bobby Moresco, kuris už filmo „Crash“ scenarijų yra laimėjęs auksinę statulėlę

Pirmasis filmo anonsas atrodo išties įdomiai ir siūlo pažvelgti į prekės ženklo istoriją, įskaitant gandus apie „Lamborghini“ ir „Ferrari“ nesutarimus.

Puiki žinia ta, kad filmas tam tikruose kino teatruose pasirodys jau netrukus – lapkričio 18 dieną.

Back to top button