Formulė1ĮdomiausiaŽiedas

G.Paffettas: „L.Hamiltonas nori pagerinti rekordus“

Daug metų dirbantis pilotu bandytoju Gary Paffettas prakalbo, kad Lewiso Hamiltono sprendimas pereiti į „Mercedes“ komandą, ji kaip reikiant nustebino.

L.Hamiltono bendratautis G.Paffettas, kuriam dabar yra 31 metai, savo karjerą padalinęs į dvi dalis. Jis lenktyniauja ne tik „DTM“ čempionate, bet ir yra „Formulės 1“ bandytojas.

„Autosport International“ renginyje G.Paffettas duodamas interviu prasitarė, jog jis tiesiog nesupranta kodėl L.Hamiltonas paliko „McLaren“ ir perėjo į „Mercedes“ ekipos gretas.

„Kai kurie lenktynininkai komandas pakeičia dėl tam tikrų priežasčių. Manau, kad kartais žmonės tų priežasčių nesupranta, kaip kad dabar aš “, – kalbėjo G.Paffettas.

„Pažįstu L.Hamiltoną labai gerai, dar nuo kartingo laikų, kai jam tebuvo dešimt metų, jis visuomet nusitaikęs į pergalę ir tai yra jo vienintelis tikslas.“

„Jis siekia pagerinti visus įmanomus rekordus, nori laimėti daugiausiai čempionatų, daugiausiai lenktynių ir manau, kad tai padaryti, „McLaren“ yra tinkamiausia vieta.“

G.Paffettas taip pat yra ir „Mercedes“ kompanijos dalis. Jis per savo karjerą „DTM“ čempionate yra atstovavęs šios markės komandai kelis metus.

„Mercedes“ yra labai didžiulė gamintoja. Jie deda daug pastangų į savo „Formulės 1“ komandą“, – pridūrė britas.

„Tačiau nemanau, jog L.Hamiltonas su jais šiemet bus geresnėje pozicijoje, nei būtų pasilikęs „McLaren“ komandoje.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button