Renginiai

„Garage Bash“ – car boot sales toos

Populiarūs užsienio valstybėse automobilių fanų ir modifikuotojų susibūrimai pagaliau susilaukė analogo ir Lietuvoje! Mūsų šalyje plačiai mėgstami tam tikros markės ar modelio automobilių klubų susitikimai nebus tai, kas vyks „Garage Bash“ pavadintame renginyje Vilniuje.

Čia niekas neskirstys vairuotojų į „audistus”, „bmw fanus”, ar „volvistus”. „Garage Bash“ tikslas – suburti į vieną vietą žmones, besidominčius automobiliais ne kaip kasdieniniais darbiniais vežimais, bet kaip neatsiejamais jų gyvenimo keturračiais draugais. Geras stilius, teisingas modifikavimas, techninės žinios ir bendras šviesus požiūris į automobilių kultūrą – šio renginio pagrindinė esmė ir tikslas.

Šeštadienį, gegužęs 15-ąją, nuo 11 valandos iki popietės, visiškai nemokamame ir atvirame auto mėgėjų susitikime bus tikrai įdomu. Programoje laukia garsiausio išmetimo konkursas „Bosozoku“, pavasario „show-off’as“ skirtas visiems kūrybingiems ir išradingiems autofanams parodyti, kaip pakito, patobulėjo ir pagražėjo jų mašinos žiemos atostogų metu. Atmosferą įšildys ir įkaitins visiem puikiai pažystami Lietuvos DJ: Dj Mamania (PMP Rockers), Viper (Despotin Fam), Aout6 (LeaveLate) bei Groozdas, o amerikietiško stiliaus maistas bei išskirtinė originali gira neleis išalkti ir nuvargti renginio svečiams bei dalyviams.

Be to, „Garage Bash“ metu taip pat bus galima susirasti reikiamus ratlankius, amortizatorius, padangas ir kitas automobilių detales, skirtas patobulinti bei pagražinti, o gal tiesiog tik susiremontuoti savo mašiną.

Kaip jau minėta, renginio pradžia bus gegužės 15-ąją, 11 valandą ryte. Visi besidomintys automobiliais giliau nei eilinis pilietis, kviečiami atvykti į „Garage Bash“ vietą – Šaltupio gatvę, XR’o garažo teritoriją (sekite nuorodas).
Kaip nuvykti į vietą ir daugiau informacijos – renginio dienoraštyje: http://garagebash.wordpress.com.

Back to top button