Įvairenybės

Garažas, kuriame slepiasi 1000 automobilių kolekcija

Privačios automobilių kolekcijos labai dažnai slepiamos nuo pašalinių akių. Ne vienas didžiulės ir vertingos automobilių kolekcijos savininkas nenori, kad nepažįstami žmonės slankiotų po teritoriją, kurioje stovi milijonus kainuojančios mašinos. Tačiau karts nuo karto pasitaiko išimčių, kurių dėka viso pasaulio automanai gali pasižiūrėti į didžiules automobilių kolekcijas, kuriose puikuojasi ne vienas automano svajonių automobilis. 

Šį kartą turėsite progą užmesti akį Šveicarijoje įsikūrusios įmonės „Elite Garage“ sandėlį. Milžiniškame pastate šiuo metu stovi daugiau kaip 1000 įvairiausio tipo automobilių. Sąrašas prasideda nuo kultinių „Audi Sport Quattro“ ir baigiasi ties „Renault Alpine“ markės modelių.

Elite (1)

„Elite Garage“ nėra tipinė įmonė, pardavinėjanti automobilius už didžiausią pasiūlytą kainą. 1977 metais įkurta įmonė pradėjo specializuotis prabangių automobilių prekyba ir aptarnavimu, o vėliau ir nuoma. Per kelis veiklos dešimtmečius „Elite Garage“ tapo viena žymiausių ir patikimiausių įmonių visame regione bei tapo mėgstamiausia prabangių automobilių atstovybe Šveicarijoje.

Per daugelį metų „Elite Garage“ taip pat tapo mėgstamiausia „Lamborghini“ kompanijos partnere. Kai į šios įmonės valdas atvyko „Lamborghini Diablo“, šveicarai sugebėjo parduoti daugiau kaip 100 itališko super-automobilio vienetų. Tai geriausias rodiklis iš visame pasaulyje esančių „Lamborghini“ atstovybių!

Elite (2)

Pardavę daugiau kaip 22 tūkst. įvairiausių egzotiškų automobilių, šios įmonės įkūrėjas laiko ir pinigų veltui neleido. Per 38 veiklos metus jis sukaupė milžinišką, kvapą gniaužiančią automobilių kolekciją, kurią sudaro daugiau kaip 1000 automobilių. 40 tūkst. kvadratinių metrų plote stovi beveik visi „Elite Garage“ įkūrėjo automobiliai.

Žvelgiant į tokį gausų kiekį automobilių, kyla klausimas – Ką reikėtų išskirti? Mūsų akys užkliuvo už „Ferrari F50“, „Mercedes Benz CLK DTM“, „Lancia Stratos“, „Bugatti EB110 SS“, keletos „Audi Quattro“, „Lamborghini Miura“… galėtume vardinti, vardinti ir vardinti.

GALERIJA

 

Panašūs įrašai

Back to top button