Naujienos

Gausybę vilčių teikiantis „Faraday Future“ elektromobilis kainuos kaip ištaigingas „Rolls-Royce“

Elektromobilius kuriantis startuolis „Faraday Future“ paskelbė itin prabangaus elektromobilio „FF 91 EV“ kainą, kuri yra neįtikėtinai didelė.

„Faraday Future FF 91 2.0 Futurist Alliance“, riboto leidimo modelio pradinė kaina prasideda nuo 309 000 JAV dolerių, o tai reiškia, kad jis įžengia į „Bentley” ir „Rolls-Royce“ teritoriją. Gamintojas teigia, jog automobilį galima užsisakyti iš anksto internetu JAV ir Kinijoje, iš pradžių sumokėjus grąžintiną 5 000 JAV dolerių užstatą.

„Faraday Future“ taip pat priima užsakymus ne tik šiam modeliui, bet ir pigesniam „FF 91 2.0 Futurist“, kurio kaina prasideda nuo 249 000 JAV dolerių.

Faraday Future
Faraday Future

Visų nuostabai, bendrovės atstovai tvirtina, kad po 3 metų jie „garantuoja“, jog brangiausia modelio versija pasižymės ne mažiau kaip 60% likutine verte. Kaip jiems pavyko tai apskaičiuoti – sunku pasakyti.

Pristatę serijinei gamybai paruoštą modelį, „Faraday Future“ taip pat pristatė „FF aiHypercar+“ paslaugas. Kaip teigiama, „FF aiHypercar+“ pasiūlys kompleksines programinės įrangos, interneto ir individualizuotų dirbtinio intelekto algoritmų paslaugas. Šį mobiliosios ekosistemos gamininį bus galima įsigyti už 14 900 JAV dolerių – tai metinės prenumeratos kainos.

Faraday Future
Faraday Future

Sunkumai lydėjo nuo pat pradžių

Bendrovei paskelbus apie serijinės gamybos pradžią, daugelis automobilių rinkos ekspertų „Faraday Future“ pasiekimą vertina teigiamai. Visgi, kuomet prieš 6 metus buvo pademonstruotas pirmasis automobilio prototipas, „Faraday Future“ serijinę gamybą atidėliojo eilę kartų.

Nors gamintojas pasiekė kritinį tašką bendrovės istorijoje, tačiau daugeliui abejonių kelia tolimesnis veiksmų planas, mat „Faraday Future“ spaudos pranešimuose gausu įmantrių žodžių, tačiau jie nepadeda susidaryti koks yra tikrasis bendrovės veiksmų planas.

Šiuo metu „Faraday Future“ skelbia, jog automobilių pristatymas klientams bus vykdomas pasitelkiant trijų dalių planą, tačiau ką jis sudaro – neaišku.

„Faraday Future“ taip pat teigia, jog bus surengtas „Co-Creation“ vardu pavadintas renginys, skirtas pirmiesiems automobilių pirkėjams, kurie privalės iškart sumokėti visą sumą už automobilį. Tai padarius, jie gaus privačią pamoką iš inžinierių, kurie išmokys kaip reikia naudotis automobiliu. Vis dėlto, tai negarantuos, jog tą pačią dieną automobiliai išvažiuos į bendro naudojimo kelius.

Panašūs įrašai

Back to top button