Naujienos

„Genesis G90“ sieks suvilioti „Mercedes-Benz“ S klasės savininkus

Europoje praktiškai nežinomas aukštesnės klasės automobilių gamintojas „Genesis“, senajame žemyne sieks įsitvirtinti su aukščiausios klasės sedanu – „Genesis G90“.

Sukurtas galvojant apie „Audi A8“, 7 serijos BMW ir S klasės „Mercedes-Benz“ savininkus, „Genesis G90“ bus siūlomas su pačiomis pažangiausiomis technologijomis ir pačia geriausia komforto įranga, dėl kurios „Genesis G90“ atitiktų aukštus europiečių reikalavimus.

Genesis“ teigia, jog naujasis modelis Europoje bus siūlomas su įprasta arba prailginta ratų baze. Pastarojoje, gale bus montuojamos dvi atskiros sėdynės, kuriose kiekvienas „G90“ keleivis pasijus it skirstų pirmąją klase.

„Genesis G90“ nėra visiškai naujas bendrovės modelis. Šį prabangų sedaną „Genesis“ jau kurį laiką siūlo Pietų Korėjoje, Jungtinėse Valstijose ir kitose pasaulio rinkose, tačiau šio modelio debiutas Europoje buvo atitolintas dėl inžinierių noro pakoreguoti pakabos, pavarų dėžės ir variklio darbą.

Automobilis bus komplektuojamas su 3,5 litro, 6 cilindrų benzininiu varikliu, galinčiu išvystyti 380 arba 415 arklio galių.

Priklausomai nuo pasirinkto variklio, automobilis galės turėti galinių arba visų varančiųjų ratų pavarą.

„Genesis“ automobilius Europoje galima įsigyti internetu. Pagal numatytą „Genesis“ modelį, potencialūs pirkėjai gali rezervuoti bandomąjį važiavimą arba nuotolinį pokalbį internetu su „Genesis“ vadybininku, kuris atsakys į eilę skirtingų klausimų.

Jeigu toks modelis jums nėra priimtinas, „Genesis“ šiandien Europoje turi tik du salonus. Vienas iš jų – Frankfurte, o kitas – Miunchene.

Numatoma pradinė automobilio kaina – 90 tūkst. eurų.

Panašūs įrašai

Back to top button