Geriausi Dakar 2012 vaizdai

Jau nurimo aistros po 2012 metų Dakaro ralio ir galime ramiai peržvelgti visa tai kas vyko Pietų Amerikos dykumuose. Visa tai neblogai iliustruoja įdomiausių lenktynių kadrų galerija. Mes savo ruoštu tik galime pridurti, kad Volkswagen komandos dominavimą praeitame maratone sėkmingai perėmė MINI komanda. Tačiau jis nebuvo toks akivaizdus, kaip buvo galvota prieš lenktynes. Puikius šansus turėjo du Hummer bagiai. Tačiau techninės problemos jiems sutrukdė kovoti dėl pirmų vietų. Netikėtai nustebino Toyota pasirodymas. Senas Dakaro vilkas De Villiers’as su šiuo automobiliu bendroje įskaitoje liko trečias.

Motociklų įskaitoje arši kova dėl nugalėtojo titulo vyko tik tarp prancūzo Despres’o ir ispano Como’s. Nugalėjo prancūzas, tačiau buvo smagu stebėti garbingą kovą tarp šių abiejų KTM motociklais važiuojančių lenktynininkų. Kiekvienas duodamas interviu pabrėždavo savo rūpinimąsi konkurento saugumu.

Sunkvežimių pasaulyje baigėsi Kamaz dominavimo era. Automobiliai tie patys, tačiau lenktynininkai jauni. O tai parodo, kad Dakare technika toli gražu ne viską reiškia. Pirmas dvi vietas iškovojo olandų ekipos su Iveco. Juk taip ir turi būti, nes visa Olandija pakvaišus dėl sunkvežimių lenktynių.

Taigi žaidimas baigtas, pradedam laukti kitų metų auto sporto šventės dykumuose.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button