Video

„Gumball 3000“ ralis Jono Olssono ir jo vairuojamo „Audi RS6 DTM“ akimis

Ar žinote kas yra vienas didžiausių „Gumball 3000“ ralio rėmėjų? Mūsų šalyje labai mažai žinoma „Betsafe“. Azartiniais lošimais užsiimanti įmonė suteikė „Gumball 3000“ ralyje dalyvauti ne tik Jonui Olssonui, bet ir keliems jo kolegoms, kurių garažuose tūno patys egzotiškiausi automobiliai pasaulyje.

„Betsafe“ remiamo konvojaus vėdlys – Jonas Olssonas su „Audi RS6 DTM“. Beveik 1000 arklio galių variklį turintis universalas rodė kelią dar 5-6 ekipažams, kuriuos sudarė tokios žvaigždės kaip Dolph’as Lundgren’as su „Ferrari FF“.

Šiemet „Gumball 3000“ ralis driekėsi ne tik per Jungtines Valstijas ar Europą. Šių metų ralio dalyviai turėjo įveikti labai ilgą atstumą. „Gumball 3000“ ralyje nusprendę sudalyvauti automanai turėjo nuvažiuoti iš Stokholmo ir Las Vegasą.

Tad turėdami progą, pasižiūrėkime „Gumball 3000“ ralio užkulisius. Galima sakyti, jog tai vaizdinis „Betsafe“ remiamo konvojaus dienoraštis, leidžiantis mums pasižiūrėti ką „Gumball 3000“ ralio dalyviai veikė, kai šalia jų nestovėjo gausus būrys žurnalistų.

Panašūs įrašai

Back to top button