„Honda“ : „Mūsų variklio pajėgumas beveik nenusileidžia „Renault“ motorui“

„McLaren“ ekipos vadovų kantrybei išsekus ir nusprendus, jog „Honda“ jėgos agregatai yra tinkami tik žoliapjovėms, britų ekipa į pagalbą pasikvietė „Renault“, kuri tikisi per artimiausius porą metų patekti tarp Formulės 1 čempionato lyderių. 

Daugelis autosporto ekspertų, „McLaren“ bei „Honda“ atstovai pripažįsta, jog skyrybos buvo pakankamai skaudžios. Kol „McLaren“ tikisi išspausti viską iš prancūziškos jėgainės ir tapti „Ferrari“ ar „Red Bull“ varžove, japoniškų jėgainių kūrėjai mano, jog „Renault“ motoras šiuo metu didžiulio pranašumo neturi.

Formulės 1 projekto vadovas ir „Honda“ atstovas Yusuke Hasegawa, kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais neslėpė, jog japoniškas motoras galingumu nusileido „Mercedes“ bei „Ferrari“ agregatams, tačiau „Renault“ nėra tas variklis, kuris turėtų ženklų pranašumą.

Yusuke Hasegawa

„Variklį tobulinome nuo pat 2017 metų sezono pradžios. Stengėmės ne tik padidinti variklio galią, bet ir padidinti variklio ištvermingumą“, – priduria Y.Hasegawa.

„Akivaizdžius pokyčius užfiksavome pristatę 3.5 variklio versiją, kuri pajėgumu mažai kuo nusileidžia „Renault“ jėgos agregatui.“

„Tikrai nenoriu pasakyti, jog dabar mūsų motoras yra geresnis už „Renault“, tačiau esu užtikrintas, jog jiems nusileidžiame labai mažai“.

Panašūs įrašai

Back to top button