Naujienos

„Honda“ senajame žemyne nebepardavinės „Insight“ ir „CR-Z“ modelių

„Honda“ dėl katastrofiškai mažų pardavimų, nuo kito mėnesio nebesiūlys senojo žemyno gyventojams įsigyti hibridinių „Insight“ ir „CR-Z“ modelių. Tačiau nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Jau kitų metų pradžioje pasirodys nauji modeliai, kurie bus aprūpinti moderniais „Earth Dreams“ benzininiais varikliais.

„Honda“ atstovai teigia, jog hibridinių automobilių rinka Europoje pakankamai mažą, o didžiąją dalį pyrago savo užantyje turi „Toyota“ ir „Lexus“. „Europoje atsipjauti didesnę pyrago dalį nėra taip lengva kaip Amerikoje ar Azijoje. Koncentruosimės į pačius populiariausius modelius – Civic ir CR-V“, – pridūrė „Honda“ markės atstovai.

Tačiau gera žinia yra ta, jog „Honda“ greitu metu į savo automobilius pradės montuoti naujos kartos „Earth Dreams“ technologiją turinčius benzininius motorus. Pirmieji modeliai, kurie gaus „Earth Dreams“ motorus bus naujos kartos „Jazz“ ir kompaktiškas visureigis. Abudu modeliai bus pristatyti kitų metų pradžioje.

Šiuo metu norintiems įsigyti „Honda“ markės automobilį su „Earth Dreams“ technologiją turinčiu varikliu, išbandykite „Civic“ su 1,6 litro dyzeliniu motoru.

Back to top button