DragasSportas

Į Kazlų Rūdą sugrįžta galingiausi ir greičiausi lenktyniniai bolidai

Su trenksmu praūžęs pirmasis Lietuvos drago čempionato etapas nepaliko abejingų. Karšta saulė, skanūs cepelinai, audringa publika ir beprotiškai daug greitų automobilių sužavėjo ne vieną. Norintys dar kartą išvysti greičiausius Rytų Europoje esančius bolidus, Lietuvos drago čempionato organizatoriai kviečia sugrįžti į Kazlų Rūdą, birželio 22 dieną.

Į pirmąjį šių metų drago čempionato etapą susirinko rekordiškai gausus dalyvių ir žiūrovų skaičius. Tokio pat dalyvių ir žiūrovų skaičiaus tikimasi ir šį kartą.

Čempionato organizatorius ir idėjinis vadas, Rolandas Šležas, teigia, jog antrasis čempionato etapas turėtų pateikti keletą staigmenų. Jame turėtume išvysti techninės problemas susitvarkiusį „Toyota Supra“ ekipažą, paslaptingą vabaliuko projektą, kuris taip ir nepasirodė pirmame etape.

Dragas. Pirmas etapas-4

„Nesitikėjome tokio žmonių antplūdžio, todėl šiame etape atskirsime dalyvių ir žiūrovų zonas. Sieksime, jog viskas praeitų kuo sklandžiau“, – optimizmo neslėpė Rolandas.

Taip pat norime pranešti džiugią naujieną. Lietuvos drago čempionato organizatoriai kviečia savanorius prisijungti prie renginio gerovės. Visi norintys geranoriškai prisidėti prie renginio, gerai praleisti laiką ir pabūti automobilių entuziastų būryje, susisiekite el.paštu : [email protected]

DRAGAS

Back to top button