Naujienos

Į „Radical SR8“ montuojamas variklis gali pasiekti net 10,500 aps/min.

„Radical“ yra pakankamai mažytis automobilių gamintojas, tačiau tai nėra šios kompanijos trūkumas. Šioje kompanijoje dirbantys specialistai kuria pačius beprotiškiausius ir ekstremaliausius bendro naudojimo keliams skirtus automobilius. „SR8 RSX“ yra vienas iš jų.

Prieš keletą dienų Ispanijoje pristatytas automobilis turi labai daug panašumų su „LMP“ klasės bolidu, kuris dalyvauja 24 valandų lenktynėse Le Mane. Tačiau, tai ne įdomiausias faktas.

„SR8 RSX“ turi visiškai naują „Radical“ inžinierių sukurtą benzininį variklį, kuris išvysto 440 arklio galių. 3 litrų, 8 cilindrų variklis gali išsisukti ne iki 7000 ar 9000 aps/min. Ne, ne, ne. „Radical“ specialistų kūrinys gali pasiekti net 10,500 aps/min ribą.

Galia bus perduodama per 7 bėgių dvigubą sankabą turinčią pavarų dėžę į galinius varančiuosius ratus. Nors „Radical“ neatskleidė kiek sekundžių šiam modeliui reikės pasiekti 100 km/val. greitį, tačiau vos 860 kilogramų sveriantis automobilis tai turėtų padaryti per mažiau nei 3 sekundes.

„Radical“ šį automobilį ruošiasi pradėti gaminti kitų metų pradžioje. Jeigu susigundėte, pasiruoškite iš kišenės ištraukti 470 tūkst. litų.

00

Panašūs įrašai

Back to top button