DragasSportas

Į „Taikos dragų“ varžybas sugrįžo bombų grumtynės

Ši savaitė automobilių sporto entuziastams buvo sunki. Prieš keletą dienų pasirodę pranešimai apie „Nemuno žiedo“ veiklos sustabdymą išgąsdino ne vieną autosporto mėgėją, tačiau didžiulis triukšmas nepaveikė „Taikos dragų“ organizatorių, kurie greičio ir adrenalino mėgėjus birželio 2-osios vakarą kvietė atvykti į vienintelę lenktynių trasą Lietuvoje. 

Ketvirtadienio vakarą įvykusių „Taikos dragų“ varžybų dalyvių ir žiūrovų laukė staigmena. Nors renginys prasidėjo nuo taisyklių paaiškinimo, tačiau šį kartą buvo pranešta ir apie galimybę pasivažinėti „Nemuno žiedo“ drifto trasa, kuri yra šiek tiek tolėliau nuo pagrindinės „Taikos dragų“ scenos.

Driftas (1)

Lenktynių organizatoriai nusprendę pakviesti šonaslydžio gerbėjus – nepasigailėjo. Į „šeryklą“ iš anksto užsiregistravo daugiau kaip dvidešimt dalyvių, kurie į „Nemuno žiedą“ atvyko pasitreniruoti, patobulinti savo vairavimo įgūdžius, sudraskyti ne vieną padangų komplektą ir tiesiog smagiai praleisti ketvirtadienio vakarą.

Tuo tarpu pagrindinėje scenoje vykusios grumtynės sulaukė milžiniško žiūrovų susidomėjimo. Į „Taikos dragų“ varžybas sugrįžo superautomobilių baudėjas – oranžinės spalvos „Volkswagen Passat“. Prie jo prisijungė profesionalioms traukos varžyboms ruošta „Mazda 323 GTX“, „Startline“ dirbtuvėse apsilankiusi „Audi RS6“ su 700 arklio galių jėgaine, D.Britanijoje gimęs „Jaguar XFR“.

Nemažai įdomybių stovėjo ir puošniųjų automobilių kampelyje. Prie stilingų automobilių šutvės šį kartą prisijungė sportiškasis „Volkswagen Golf GTI“, Europoje labai retai matomas „Hyundai Equus“ ir gamtosaugininkus bei automanus džiuginanti „Fisker Karma“.

„Taikos dragų“ organizatoriai neslepia, jog praėjęs etapas buvo pats triukšmingiausias ir įdomiausias. Gausus žiūrovų skaičius, puikus oras ir spalvinga technika tikrai turėjo sužavėti ne vieną „Taikos dragų“ lankytoją.

GALERIJA

Nuotraukų autorius – Gytis Daukša

GALERIJA 2

Nuotraukų autorius – Mantas Gričėnas

Back to top button