Ilgai lauktame sezono atidaryme – modifikuotų automobilių įvairovė

Birželio 6-osios rytas – ilgai laukta diena. Kelios dešimtys išskirtinių automobilių vairuotojų ankstyvą rytą patraukė link Trakų miestelio apylinkėse esančio Šiemečio ežero, kur jų laukė 2020-ųjų sezono atidarymo renginys.

Pirmąjį birželio šeštadienį daugeliui automanų pažįstamoje vietoje įvyko „Tuning TEAM“ klubo surengtas sezono atidarymo renginys, kuris leido oficialiai paminėti faktą, jog prie žemės prigludę, išpuoselėti, modifikuoti ar restauruoti ratuočiai gali neribotai džiaugtis saulės spinduliais. Ir panašu, jog pirmasis šių metų sezono atidarymo renginys organizatoriams paliko nemažai gerų ir įsimintinų akimirkų.

„Emocijos – labai geros. Renginio metu oras buvo puikus, žiūrovų taip pat netrūko, bet kaip ir po kiekvieno renginio atsiranda minčių ką galima patobulinti“, – įspūdžiais po renginio dalinosi „Tuning TEAM“ klubo įkūrėjas Saulius Anušauskas.

Tuning-Team sezono atidarymo renginys 2020

(nuotr. Media Kultas)

Nustebino bendraminčių gausa

Po truputėlį laisvėjantis karantinas tapo puikia proga surengti sezono atidarymo renginį, tačiau kaip ir daugelis kitų, panašaus pobūdžio renginio organizatorių, taip ir „Tuning TEAM“ klubo nariai susidūrė su keliais iššūkiais.

Pirmasis – ribotas dalyvių skaičius, kuris kaip reikiant apkarpė daugelio automanų galimybes patekti į renginio teritoriją. „Tuning TEAM“ klubo įkūrėjas Saulius Anušauskas nuogąstauja, jog dėl ribojimų turėjo vykdyti pakankamai griežtą atranką.

Nissan SX kupė

(nuotr. Media Kultas)

„Iš pradžių planavome dalyvių parke sutalpinti apie 40 dalyvių automobilių, tačiau dėl didžiulio susidomėjimo dalyvių skaičių padidinome iki 70-ies, bet net ir padidinę dalyvių skaičių turėjome nemažai norinčių palikti už renginio teritorijos ribų.“, – priduria Saulius.

Jeigu dalyvių susidomėjimas buvo pirmasis malonus siurprizas, tai renginio dieną organizatorius nustebino ir gausus žiūrovų kiekis.

„Be abejonės, žiūrovų kiekis pradžiugino. Vis dėlto, mums buvo labai malonu matyti, jog sezono atidarymo dalyviai noriai dalyvavo įvairiose rungtyse, laikėsi nustatytų taisyklių ir nesielgė chuliganiškai, o tai labai palengvina mūsų, kaip organizatorių, dieną“, – priduria Saulius.

Mazda MX-5

(nuotr. Media Kultas)

Neatmeta galimybės sukurti naują tradiciją

Sezono atidarymo ir uždarymo renginiai visuomet sulaukia didžiulio entuziastų susidomėjimo. Juk tai – tradicija, itin svarbus įvykis, kuris leidžia paminėti itin svarbią progą.

Nors šių metų sezono atidarymas įvyko gerokai vėliau negu buvo planuota, tačiau „Tuning TEAM“ klubo įkūrėjas teigia, jog neatmeta galimybės užsiimti daugeliui automanų patinkančio renginio formato puoselėjimu.

„Tokio pobūdžio renginių labai trūksta, ypač šiemet. Vis dėlto, jeigu neatsiras jokių kliūčių, mielai apsiimsime sezono atidarymo ir uždarymo renginių organizavimu“, – priduria Saulius.

GALERIJA (MEDIA KULTAS)

Panašūs įrašai

Back to top button