„Insane Performance Motor BBQ“ festivalyje – atskira erdvė istoriniams automobiliams

Modifikuoti automobiliai yra neatsiejama kiekvienais metais organizuojamo „Insane Performance Motor BBQ“ dalis. Visgi, standartinius automobilius pamėgę festivalio organizatoriai siekė sukurti šventę, kurioje pavyktų suburti tą patį pomėgį turinčius automanus. 

Vis dėlto, metams bėgant ir festivaliui augant, dalyvių gretose buvo galima išvysti ne tik stilingai modifikuotus, bet ir skrupulingai išpuoselėtus ratuočius, kurių savininkai, nors turi silpnybę automobiliams, tačiau renkasi kitokį jų puoselėjimo būdą. 

„Dalyvių parkas, nuo pirmųjų mūsų surengtų renginių iki dabar, pasikeitė labai stipriai. Vartydami archyvus, mes drąsiai galime teigti, jog didžioji dalis dalyvių, atrinktų į pirmąjį ir antrąjį „Motor BBQ“ festivalį dabar neatitiktų mūsų keliamų reikalavimų ir vizijos. Vis dėlto, galime tik pasidžiaugti, jog dalyviai kartu su mumis tobulėja, o ir smagu kasmet išvysti naujų veidų“, – sako „Insane Performance Motor BBQ“ organizatoriai. 

Motor BBQ (nuotr. Lukas Laurikietis)
Motor BBQ (nuotr. Lukas Laurikietis)

Klasikiniai automobiliai turės atskirą kampelį

Garbingo amžiaus technika „Insane Performance Motor BBQ“ festivalyje nėra naujokė. Sulig kiekvienais metais senesnių automobilių gretos nuolat didėja. Vis dėlto, šiųmetinėje šventėje organizatoriai klasikinius automobilius atskirs nuo likusių dalyvių. Tokiu būdu norima sukurti dvi automobilių ekspozicijas, kuriose būtų demonstruojami skirtingi pramonės laikotarpiai bei žmonių, mylinčių automobilius požiūriai. 

„Mūsų renginiuose įprasta matyti gausybę modifikuotų automobilių, tarp kurių retkarčiais įsimaišydavo keletas absoliučiai standartinių klasikinių modelių. Nors įprasta manyti, jog mūsų festivalis yra skirtas išimtinai modifikuotiems automobiliams, tačiau tai nėra tiesa, mat visą laiką laukiame visapusiškai išskirtinių ratuočių, nepriklausomai nuo to ar jis standartinis ar modifikuotas“, – sako organizatoriai. 

„Atsižvelgdami į vis didėjantį klasikinių automobilių paraiškų kiekį, šiemet jiems skirsime atskirą plotą“, – priduria jie. 

Motor BBQ (nuotr. Lukas Laurikietis)
Motor BBQ (nuotr. Lukas Laurikietis)

Vyks per trumpiausią metų naktį

Jau keletą metų iš eilės, trumpiausia naktis metuose automobilių entuziastams asocijuojasi ne su Paparčio žiedo paieškomis, o su benzingalviškomis Joninėmis, kurių metu siekiama ne tik surasti daugiausiai simpatijų sulauksiančio automobilio.

„Nors pirmasis festivalis buvo surengtas ne birželio, o gegužės mėnesį, dėl praktinių sumetimų šią automanišką šventę pradėjome organizuoti per ilgąjį Joninių savaitgalį, ir net nepastebejome kaip tai tapo kiekvienų metų tradicija“, – pasakoja organizatoriai. 

Kiekvienų metų tradicija tapo ir siekis festivalio dalyviams pasiūlyti kuo daugiau įdomių pramogų, trunkančių ištisą dieną iki tol, kai ateina metas pradėti vakarinę programą. 

„Šiemet vakarinę programą padalinome į dvi dalis. Penktadienį ant scenos lips tūkstančius sekėjų turintis komikas Markas Žukauskas, o štai šeštadienį vakarinę dalį vainikuos „2Kvėpavimas“ koncernas“, – priduria organizatoriai. 

Motor BBQ (nuotr. Lukas Laurikietis)
Motor BBQ (nuotr. Lukas Laurikietis)

Bilietus galima įsigyti iš anksto

Dalyvių patogumo vardan, šventės organizatoriai šiemet leis įsigyti išankstinius bilietus internetu. 

Dabar, priklausomai nuo poreikių, vienu metu galima įsigyti vieną, penkis ar net kelias dešimtis bilietų sau, bičiuliams ir kolegoms, su kuriais planuojama atvykti į „Insane Performance Motor BBQ“ festivalį. 

Bilietus visi norintys gali įsigyti specialiai šiai šventei skirtame puslapyje. Į jį patekti galite paspaudę ant ŠIOS nuorodos. Dalyvių registracijos formą galite užpildyti ČIA.

Panašūs įrašai

Back to top button