Marcelis Fassleris ir Benoitas Treluyeras „Audi“ komandai iškovojo pole poziciją ketvirtajam FIA ištvermės lenktynių pasaulio čempionato etapui San Paule.
M.Fassleris ir B.Treluyeras, „R18 e-tron quattro“ bolidą besidalinantys su Andre Lottereriu, keturis kvalifikacinius ratus įveikė vidutiniškai per 1 min. 21.303 sek. ir vos penkiomis šimtosiomis pranoko komandos draugus su kitu „Audi“.
Po savo dvejų ratų M.Fassleris išsiveržė į priekį prieš Loicą Duvalį, tačiau Tomas Kristensenas važiavo greičiau už B.Treluyerą ir pagal vidutinius rato įveikimo laikus išsiveržė į pirmąją poziciją.
Vis dėlto, trečiojo rato metu T.Kristensenas apsisuko bandydamas pagreitėti, o B.Treluyeras atrado daugiau greičio ir išplėšė pirmąją poziciją.
Sebastienas Buemi ir Anthony Davidsonas su „Toyota“ kvalifikavosi trečioje vietoje.
LMP2 klasės laurai atiteko „G-Drive/Delta-ADR“ komandai, kurios „Oreca-Nissan“ bolidą dalinęsiMike‘as Conway‘us ir Johnas Martinas važiavo vidutiniškai puse sekundės grečiau už „Pecom/AF Corse“ duetą Nicolą Minassianą ir Pierre‘ą Kafferį.
GT klasės naujokas Richie Stanaway‘us buvo greičiausias GTE-Pro klasėje ir iškovojo pole poziciją „Aston Martin Racing“ komandai. GTE-Am klasėje triumfavo „AF Corse“ ekipos pilotai Marco Cioci ir Mattas Griffinas.
Poz. Klasė Lenktynininkai Komanda Laikas
1. LMP1 Lotterer/Treluyer/Fassler Audi 1:21.303
2. LMP1 Kristensen/Duval/McNish Audi +0.050
3. LMP1 Davidson/Buemi/Sarrazin Toyota +0.277
4. LMP1 Prost/Heidfeld/Beche Rebellion +2.320
5. LMP2 Rusinov/Martin/Conway Delta-ADR 1:27.355
6. LMP2 Perez Companc/Minassian/Kaffer Pecom +0.475
7. LMP2 Baguette/Gonzalez/Plowman OAK +0.945
8. LMP2 Zugel/Jeannette/Wirdheim Greaves +0.963
9. LMP2 Holzer/Kraihamer/Charouz Lotus +1.201
10. LMP2 Pla/Heinemeier Hansson/Brundle OAK +1.222
11. LMP2 Weeda/Bouchut Lotus +2.814
12. LMP2 Nicolet/Merlin/Ihara OAK +3.522
13. GTE-Pro Dalla Lana/Lamy/Stanaway Aston Martin 1:33.340
14. GTE-Pro Lieb/Lietz Porsche +0.121
15. GTE-Pro Mucke/Turner Aston Martin +0.143
16. GTE-Pro Kobayashi/Vilander AF Corse +0.228
17. GTE-Pro Bruni/Fisichella AF Corse +0.244
18. GTE-Pro Senna/Bell Aston Martin +0.478
19. GTE-Pro Bergmeister/Pilet Porsche +0.687
20. GTE-Am Gerber/Griffin/Cioci AF Corse 1:34.577
21. GTE-Am Nygaard/Poulsen/Thiim Aston Martin +0.008
22. GTE-Am Potolicchio/Aguas/Rigon 8Star +0.039
23. GTE-Am Hall/Campbell-Walter Aston Martin +0.196
24. GTE-Am Ried/Roda/Ruberti Proton +0.450
25. GTE-Am Krohn/Jonsson/Mediani Krohn +0.548
26. GTE-Am Narac/Vernay/Bourret Imsa +0.720
27. GTE-Am Bornhauser/Canal/Rees Larbre +0.791
Marcelis Fassleris ir Benoitas Treluyeras „Audi“ komandai iškovojo pole poziciją ketvirtajam FIA ištvermės lenktynių pasaulio čempionato etapui San Paule.
M.Fassleris ir B.Treluyeras, „R18 e-tron quattro“ bolidą besidalinantys su Andre Lottereriu, keturis kvalifikacinius ratus įveikė vidutiniškai per 1 min. 21.303 sek. ir vos penkiomis šimtosiomis pranoko komandos draugus su kitu „Audi“.
Po savo dvejų ratų M.Fassleris išsiveržė į priekį prieš Loicą Duvalį, tačiau Tomas Kristensenas važiavo greičiau už B.Treluyerą ir pagal vidutinius rato įveikimo laikus išsiveržė į pirmąją poziciją.
Vis dėlto, trečiojo rato metu T.Kristensenas apsisuko bandydamas pagreitėti, o B.Treluyeras atrado daugiau greičio ir išplėšė pirmąją poziciją.
Sebastienas Buemi ir Anthony Davidsonas su „Toyota“ kvalifikavosi trečioje vietoje.
LMP2 klasės laurai atiteko „G-Drive/Delta-ADR“ komandai, kurios „Oreca-Nissan“ bolidą dalinęsiMike‘as Conway‘us ir Johnas Martinas važiavo vidutiniškai puse sekundės grečiau už „Pecom/AF Corse“ duetą Nicolą Minassianą ir Pierre‘ą Kafferį.
GT klasės naujokas Richie Stanaway‘us buvo greičiausias GTE-Pro klasėje ir iškovojo pole poziciją „Aston Martin Racing“ komandai. GTE-Am klasėje triumfavo „AF Corse“ ekipos pilotai Marco Cioci ir Mattas Griffinas.
Poz. Klasė Lenktynininkai Komanda Laikas
1. LMP1 Lotterer/Treluyer/Fassler Audi 1:21.303
2. LMP1 Kristensen/Duval/McNish Audi +0.050
3. LMP1 Davidson/Buemi/Sarrazin Toyota +0.277
4. LMP1 Prost/Heidfeld/Beche Rebellion +2.320
5. LMP2 Rusinov/Martin/Conway Delta-ADR 1:27.355
6. LMP2 Perez Companc/Minassian/Kaffer Pecom +0.475
7. LMP2 Baguette/Gonzalez/Plowman OAK +0.945
8. LMP2 Zugel/Jeannette/Wirdheim Greaves +0.963
9. LMP2 Holzer/Kraihamer/Charouz Lotus +1.201
10. LMP2 Pla/Heinemeier Hansson/Brundle OAK +1.222
11. LMP2 Weeda/Bouchut Lotus +2.814
12. LMP2 Nicolet/Merlin/Ihara OAK +3.522
13. GTE-Pro Dalla Lana/Lamy/Stanaway Aston Martin 1:33.340
14. GTE-Pro Lieb/Lietz Porsche +0.121
15. GTE-Pro Mucke/Turner Aston Martin +0.143
16. GTE-Pro Kobayashi/Vilander AF Corse +0.228
17. GTE-Pro Bruni/Fisichella AF Corse +0.244
18. GTE-Pro Senna/Bell Aston Martin +0.478
19. GTE-Pro Bergmeister/Pilet Porsche +0.687
20. GTE-Am Gerber/Griffin/Cioci AF Corse 1:34.577
21. GTE-Am Nygaard/Poulsen/Thiim Aston Martin +0.008
22. GTE-Am Potolicchio/Aguas/Rigon 8Star +0.039
23. GTE-Am Hall/Campbell-Walter Aston Martin +0.196
24. GTE-Am Ried/Roda/Ruberti Proton +0.450
25. GTE-Am Krohn/Jonsson/Mediani Krohn +0.548
26. GTE-Am Narac/Vernay/Bourret Imsa +0.720
27. GTE-Am Bornhauser/Canal/Rees Larbre +0.791