ĮdomiausiaRalisWRC

Ir Meksikoje S. Loebas buvo pirmas

Trečiame WRC etape rezultate vėl pergalę šventė prancūzas Loebas. Tačiau Meksikos ralis tikrai ne „saldainiukas”. Čia kiekviename posūkyje gali atsitikti nenumatyta avarija. Tai gali patvirtinti Latvala.

Ford komandos lyderiui savaitė Meksikoje buvo košmariška. Nors Latvala atskiruose greičio ruožuose buvo pirmas, tačiau penktadienį prasidėjo nelaimių virtynė. Viename iš greičio ruožų jis trenkėsi į akmenį ir apgadinimo automobilio pakabą. Tiesą greičio ruožą baigė, bet prarado 2 minutes. Šeštadienį nelaimės tęsėsi. Latvalai prakiuro padanga, kurią taip pat reikėjo keisti vietoje. O viską vainikavo Latvalos „stogas” likus trims greičio ruožams iki lenktynių pabaigos. Suomiui kelyje pasimaišė iš lenktynių pasitraukusio ruso Evgenijaus Novikovo bolidas. Išvengdamas susidūrimo Latvala staigiai keitė važiavimo kryptį ir vertėsi. Nors praradęs 7 minutes, jis iki greičio ruožo finišo pariedėjo, tačiau sekančiuose greičio ruožuose teisėjai dalyvauti uždraudė. Suomio automobilyje buvo pažeisti saugos lankai.

Toliau gerą formą demonstruoja kaimynas estas Ottas Tanakas. Jis šiame ralyje užėmė 5 vietą. O tai yra bene aukščiausia šio lenktynininko vieta WRC čempionate.

Toliau sėkmingai VW techniką testuoja Sebastienas Ogier. Jis kol kas važiuoja su Skoda Fabia S2000. Šis bolidas priklauso VW komandai. Tačiau ir važiuodamas su žymiai silpnesniu automobiliu sugebėjo užimti 8 vietą bendroje įskaitoje. Taip už nugaros palikdamas „smagųjį senuką” Keną Blocką. Kenui tai pirmos iš 4 planuojamų WRC lenktynių šiais metais. Jis ko gero jau susitaikė, kad netaps pasaulio ralio čempionu, todėl ralyje dalyvauja reklaminiais tikslai. Galų gale reikia kažkam užpildyti ir galines rikiuotės vietas.

Galutinė lenktynininkų įskaita atrodo sekančiai:

1 Sebastienas Loebas Citroen DS3 WRC 4h15:32.7
2 Mikko Hirvonenas Citroen DS3 WRC + 42.4
3 Petteris Solbergas Ford Fiesta RS WRC + 2:11.4
4 Madsas Ostbergas Ford Fiesta RS WRC + 4:51.5
5 Ottas Tanakas Ford Fiesta RS WRC + 5:02.6
6 Nasseras Al-Attiyah Citroen DS3 WRC + 6:41.4
7 Armindo Araujo Mini JCW WRC + 12:46.9
8 Sebastienas Ogier Skoda Fabia S2000 + 14:57.8
9 Kenas Blockas Ford Fiesta RS WRC + 22:26.8
10 Ricardo Trivino Ford Fiesta RS WRC + 23:30.7

Šaltinis rallymexico.com

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button