• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nepaisant artėjančios žiemos, kartingo sporto mėgėjams lenktynių sezonas nesibaigia. Savaitgalį Smalininkų kartodrome vyko jau antrasis „Rudens Taurė 2013“ turnyro etapas.
Per vieną savaitgalį lenktynininkai dalyvauja dviejuose finaliniuose važiavimuose, už kuriuos skiriami įskaitiniai taškai. Šį kartą pirmąjį finalą laimėjo Mantvydas Stabingis. Antras finišo liniją kirto Mindaugas Juchnevičius, trečias – Mantas Milevskis.
Antrajame finale savo pranašumą įrodė Mindaugas Juchnevičius. Jis aplenkė pirmojo finalo nugalėtoją Mantvydą ir trečioje vietoje likusį Mantą Stankevičių.
Šiame etape nesisekė Dariui Maciulevičiui. Darius pripažintas mėgėjų kartingo turnyrų lyderis, net du sezonus iš eilės laimėjęs vieną didžiausių kartingo mėgėjų turnyrų Lietuvoje. Tačiau šiame etape fortūna jam nesišypsojo – pirmajame finale jis užėmė tik septintą vietą, o antrajame liko tik aštuntas, nuo nugalėtojo atsilikęs visu ratu.
Kitas „Rudens taurė 2013“ turnyro etapas vyks gruodžio 7 dieną Smalininkų kartodrome. Tai taps kartu ir mėgėjų kartingo sezono uždarymo renginiu. Visus šio etapo dalyvius organizatoriai po turnyro pakvies į boulingą, kur betarpiškoje atmosferoje bus pasidalinta kitų metų planais ir numatomais taisyklių pakeitimais.