Naujienos

Itališkų automobilių atstovai Lietuvoje šiemet pristatys 11 naujų modelių

Itališkų „Fiat“, „Alfa Romeo“, „Fiat Professional“ ir „Jeep“ automobilių atstovai Lietuvoje, šiemet pristatys net 11 premjerų. Tarp jų – dalis pilnai elektra varomų „Fiat“ bei pirmą kartą debiutuojančių pasaulyje elektra varomų legendinių „Jeep“ premjerų. Anot atstovų, šie metai bus ypatingai reikšmingi gamintojo istorijoje, žengiant naują veiklos etapą – dar didesnio tvarumo link.

Pasak „Autobrava“ atstovų, jau šią vasarą Lietuvoje debiutuos pirmasis pilnai elektra varomas „Jeep Avenger“, kurio kaina leis sėkmingai konkuruoti ne tik su kitais SUV kategorijai priklausančiais modeliais, bet ir visais elektromobiliais. Naujojo „Avenger“ kaina prasidės nuo 37 990 Eur.

Jeep Avenger 1st Edition
Jeep Avenger 1st Edition

„Tai kardinalūs pokyčiai ne tik gamintojo istorijoje, bet ir taikomoje kainodaroje. Daroma viskas, kad šie automobiliai taptų prieinami visiems, o kiekvieno iš mūsų kova už tvaresnį pasaulį taptų realia, o ne tik deklaratyvia“, – sako „Autobrava“ vadovas Paulius Kudriavcevas.

Kartu su juo vasarą, Lietuvą pasieks ir kita „Jeep” gamintojo premjera – hibridinis „Jeep Grand Cherokee“. Pastarasis bus vienas įspūdingiausių ir brangiausių „Jeep“ automobilių, pirmą kartą debiutuojančių su hibridine jėgaine, bendrai išvystančia net 380 AG.

Jeep Grand Cherokee Summit Reserve 4xe
Jeep Grand Cherokee Summit Reserve 4xe

Tuo tarpu „Fiat“ ženklo mylėtojai galės išbandyti pirmąjį pilnai elektrifikuotą sportiškiausią „Abarth 500e”, 100 km/h pasiekiantį vos per 7 sekundes, turintį 42 kW bateriją ir variklį, išvystantį net 155 AG. Naujasis kūrinys pasižymės ir greito – 85 kW įkrovimo sistema, leidžiančia ją nuo tuščios baterijos iki 80proc. įkrauti vos per 35 minutes.

„Tai be abejonės bus ne tik vienas sportiškiausių automobilių mieste, bet ir pats sportiškiausias elektra varomas modelis, kurio debiutas numatytas dar šių metų pirmą pusmetį“, – sako P. Kudriavcevas. Pastarojo modelio kaina Lietuvoje prasidės nuo 43 000 Eur, o jų gamyba bus limituota.

Abarth 500e
Abarth 500e

„Autobrava“ Lietuvoje taip pat pristatys ir kitą „Fiat“ naujieną – galimybę individualizuoti pasirinktą naują lengvąjį automobilį pagal savo poreikius, renkantis iš trijų papildomos įrangos paketų – „Style“, „Tech“ arba „Comfort“. Pastaroji naujovė taip pat bus taikoma ir komerciniams automobiliams, šiems atliekant konfigūracijas pagal kiekvieno vairuotojo profesinius poreikius.

Be to, „Fiat Professional“ komercinių automobilių gamą šiais metais papildys vidaus degimo varikliu varomas naujasis „Doblo“ bei pilnai elektra varoma jo versija „e-Doblo“.

„Fiat“ modelių gamą papildo visapusiškai modernizuoti „Doblo“ ir elektrinis „E-Doblo“
Elektrinis „Fiat E-Doblo“

„Komercinis transportas jau pradeda keistis iš esmės, tad darysime viską, kad kuo daugiau minėtų automobilių miesto gatvėmis riedėtų kaip itin draugiški aplinkai. Beje, pastarųjų modelių universalumas yra unikalus, juos galima pritaikyti itin plačiai – nuo krovinių gabenimo iki šeimos automobilio poreikių, o įveikiamas atstumas ir įkrovos greitis, dar kartą skatins rinktis tvaresnį gyvenimo būdą“, – sako P. Kudriavcevas.

Pilnai įkrautas „e-Doblo“ gali įveikti daugiau nei 280 km. atstumą. Automobilių debiutas numatytas antrąjį šių metų ketvirtį.

Alfa Romeo Tonale Plug-In Hybrid Q4
Alfa Romeo Tonale Plug-In Hybrid Q4

Tuo tarpu itališkų „Alfa Romeo“ automobilių mylėtojų šiemet lauks trys naujienos – iš tinklo įkraunamas hibridas „Tonale“ ir atnaujinti „Stelvio“ bei „Giulia“ modeliai.

Naujoji „Tonale“ versija turės 280 arklio galių generuojančią, iš tinklo įkraunamą hibridinę pavarą, kuri, naudojant vien elektros pavarą, leis nuvažiuoti 80 kilometrų.

Atnaujinti „Stelvio“ ir „Giulia“ Lietuvoje debiutuos šių metų pavasarį. Atnaujintą „Giulia“ bus galima įsigyti su 160 arklio galių generuojančiu dyzeliniu varikliu arba su 280 AG išvystančiu benzininiu. Tuo tarpu „Stelvio“ bus siūlomas su 280 AG benzininiu arba 210 AG dyzeliniu varikliu.

Back to top button