Samsonas Rally Utena 2023

Samsonas Rally Utena 2023

1082 1082 people viewed this event.

„Samsonas Rally Utena 2023” tai ne tik Lietuvos automobilių ralio bei ralio sprinto čempionatų finalinis akordas, bet ir Latvijos ralio čempionato paskutinysis etapas, tad būtent čia, begaline ralio istorija apsuptoje Utenoje, spręsis būsimų Lietuvos bei Latvijos čempionų likimas.

Rugsėjo 30 – Spalio 1 dienomis vyksiančios varžybos dalyviams pasiūlys 14 nuostabių Utenos, Molėtų ir Anykščių rajonuose esančių greičio ruožų, kurių daugelis buvo važiuoti tik prieš dešimtmetį ar net seniau.

Dėl ypatingo šio regiono reljefo keliai pasižymi techniškumu bei natūralių tramplynų gausa, o tai nepalieka nė vieno abejingo stebinčio šį be galo greitų automobilių spektaklį.

Taip pat pirmosios ralio dienos bei šeštadienio vakaras bus vainikuotas ypatingu naktiniu greičio ruožu Utenos miesto gatvėmis, kuriame žiūrovai galės išvysti naktinių žibintų, iki raudonumo įkaitusių stabdžių diskų bei iš išmetimo vamzdžių besiveržiančių liepsnų žaismą.

Į Uteną atvykę renginio svečiai bei patys uteniškiai bus pamaloninti ne tik įtraukiančiu serviso parku, bet ir pramogine dalimi, kurioje sau ką nors įdomaus ras kiekvienas žiūrovas.

Praeitais metais gausiausiomis tapusios „Samsonas rally Utena” varžybos ir šįmet sieks šio titulo, o tą padaryti padės būrys kviestinių užsienio svečių, tad konkurencija „Samsonas Rally Utena 2023” bus maksimali.

Jeigu norite užsiregistruoti į šį įvykį, prašome apsilankyti šiame URL: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/samsonas-rally-utena-2023-402910/ →

 

Date And Time

2023-09-30 @ 09:00 to
2023-10-01 @ 23:00
 

Vieta

Share With Friends

Back to top button