Naujienos

„Jaguar“ dar kartą atnaujino „XF“

„Jaguar“ ir toliau tęsia automobilių modernizaciją. Tik šį kartą viskas vyksta patyliukais, nes atnaujinai labai subtilūs ir smulkūs. Šį kartą britai dėmesį skyrė ne išvaizdai, bet įvairiems automobilio komponentams. 

Vizualiai automobilis nesiskirs nuo iki šiol prekybos salonuose stovėjusių modelių, tačiau aksesuarų kataloge atsirado penkios naujos kėbulo spalvos. „Jaguar“ inžinieriai taip pat atnaujino navigacinės sistemos programinę įrangą. Dabar navigacinė sistema turėtų veikti sklandžiau ir greičiau.

Vis dėlto svarbiausiu modernizacijos objektu tapo 2,2 litro dyzelinis agregatas. Kompanija pirkėjams pasiūlys ne vieną, bet dvi šio dyzelinio variklio versijas. Pirmoji versija išvystys 200 arklio galių, o antroji versija turės tenkintis su 163 arklio galiomis. „ECO2“ vardu pavadinta modifikacija bus ne tik pigesnė, bet ir ekonomiškesnė už pirmąją versiją.

Naujoji „ECO2“ versija iki 100 km/val. įsibėgės per 9,8 sekundės, pasieks 209 km/val. maksimalų greitį ir suvartos 4,9 litro degalų šimtui kilometrų.

Pigesnę ir silpnesnę modifikaciją jau galima įsigyti D.Britanijoje. Mūsų šalyje ši modifikacija turėtų pasirodyti iki šių metų galo.

Panašūs įrašai

Back to top button